культУра• 03 мая 2025
Чи реєструбться десь довіреності?
Якизрозуміти що довіреність справжня а не підроблена.
Питання до чого,діти продають будинок батьків по довіреності.
Аье я знайома з батьками,вони колись казали,що ніколи б не продали.
Можливо щось змінилось
Але там діти такі хапуги,що могли й підробити, можна це якось перевірити?
Купую будинок не я,сестра мого чоловіка
Можливо щось змінилось
Купую будинок не я,сестра мого чоловіка
Любовь Калистратовна• 03 мая 2025
Ми збирались купити квартиру, доки не взнали, що продаж по довіреності. Перевірили в нотаріуса, є така довіреність. Але порадившись з юристами вирішили по довіреності не купляти. Тому що це сама ризикована схема може бути. Людина може в останню годину перед угодою відізвати довіреність, а потім сказати, що не давала дозвіл на продаж від свого імені. Тут нотаріуси безсилі, залежить чи порядні люди. Але на довірі ми не захотіли купляти...
культУра
• 03 мая 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Це жах(
Купитт,а потім переживати
Птица Говоруша• 03 мая 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
ну если эта схема ризикована, то как вы на свете живете???
Любовь Калистратовна• 03 мая 2025
Ответ длякультУра
Це жах(
Купитт,а потім переживати
Так, при чому нотаріус і ріелтор не відповідатимуть ні за що...потім суди. Ми відмовились , вирішили щось спокійніше купити
Птица Говоруша• 03 мая 2025
Ответ длякультУра
Це жах(
Купитт,а потім переживати
на момент совершения нотариальных действий проверяется все, даже подписываетесь что вы в полном здравии и уме-так что спите спокойно))))
На паровозе• 03 мая 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Господи, яку тільки дурню не вигадають люди. Можу вам довго пояснювати механізм укладання договорів купівлі продажу нерухомості на підставі довіреності, але мабуть не варто. Не треба бути такими дикими людьми.
Сегодня я не я• 03 мая 2025
Мне кажется, доверенностью может быть только один нехороший момент - если доверитель умер за границей.