Блакитна устриця• 03 мая в 14:18
Дарсонваль, як обрати, який купити? Похваліть свій
Хочу купити для доньки від акне на спині, бачу що вони є від 600 грн до 5000. Який оптимально взяти? Яку фірму? Похваліть або посваріть свій, будь ласка
Дуболом• 03 мая в 14:29
От акне он не особо. Больше для волос эффективен. Лучше подберите дочери адекватное лечение.
У меня Дарсонваль Корона с тремя насадками
Блакитна устриця
• 03 мая в 14:31
Ответ дляДуболом
Обличчя привели в норму доглядом та чистками, а від акне на спині дерматолог пропонує лише ретиноїди. А я все сподіваюся, що можна якось уникнути їх :(
младокошкина• 03 мая в 17:33
Корона и более дорогая версия, работают
Одинаково, только дизайн разный