из желе я• 03 мая в 15:34

Видалили жовчний, проблема

Добрий день! Хто стикався з проблемою запора після видалення жовчного? Немолода людина, їжа для послаблення не допомагає, лікар призначив дуфалак, він також не допомагає. Тільки клізма у лікарні. Що вам допомогло?
Умничка-помощничка• 03 мая в 15:36
Касторовое масло
автор из желе я • 03 мая в 15:37
Ответ дляУмничка-помощничка
Касторовое масло
А як його використовувати?
Умничка-помощничка• 03 мая в 15:39
Ответ дляиз желе я
А як його використовувати?
Его пьют. Только уточните в аптеке сколько, я не помню, моя мама пила после операции ( часть кишки удаляли)
автор из желе я • 03 мая в 15:40
Ответ дляУмничка-помощничка
Дякую
АнтиТроль• 03 мая в 15:42
Моя мама вживає постійно клітковину в порошку або псиліум. Але потрібно багато пити води.
Умничка-помощничка• 03 мая в 15:42
Ответ дляиз желе я
Дякую
Уточните у лечащего врача, поможет этот вариант.
Чернослив ещё говорят помогает
бифидобактерияЖоржик• 03 мая в 15:49
До видалення жовчного проблема запорів також була?

Мені лікар після операції радив приймати препарат Ізіду.
Він на травах для тривалого застосування.

Але він не дешевий, десь 300 грн.

Мені допомагав. Ввечері випила, зранку приблизно в один і той же час похід до туалету. Але і правильне харчування ніхто не відміняв. І водний режим.
Карамелька• 03 мая в 15:49
В мене була проблема після операції. Я 11 днів не ходила в туалет. Ніякі бурячки, чорнослив, яблучко, листячко, кава результату не принесли. Мені допомогли краплі піколакс.
Подмигашка• 03 мая в 15:50
автор, вам тут псилиум советуют - очень будьте осторожны, может усугубить. а вот изиду - попробуйте
Солоденька цукОрка• 03 мая в 15:56
Операция давно была?
Организм должен восстановиться сам по тихоньку
Мне доктор оперирующий подробнл писал инструкцию что принимать и как питаться.
Изначально делала микроклизмы, но я и ела мало.
Позже восстановилось все