аромат Жука• 03 мая в 16:35
Якщо діти не надто хочуть на море - везти чи ні?
Дуже давно не були на морі. Ковід, війна. Менша дитина вже й не памʼятає, що це таке.
Ім подобається плавати, особливо різні басейни з гірками. І поки малі їм особливо море й не цікаве як таке, їм чудово відпочивається у штучній водоймі. Але головне, щоб розваги були.
Зараз ми живемо за кордоном, тут розпочався сезон відкритих басейнів, дуже багато в різних місцях серед природи. Аби не знати, де ми, враження, що на якомусь турецькому курорті. Звісно, без моря😁
Живемо в екологічно чистому місці, біля лісу.
Тобто поїздка на море це не необхідність у оздоровленні (та й оздоровленням не назвеш 10 денне перебування).
Дорога далека. Багато витрат, проїзд, проживання, їжа. Треба розраховувати тисячі на дві євро.
Батьки мої кожного року кудись їздять відпочивати за кордон. Мати кожен місяць запитує, чи я нарешті визначилась з відпусткою, для неї досить дивно, як це є можливість і за рік ні разу не відвезти дітей на море, особливо коли вони бачили його пʼять років тому. Та й щодо мене каже: «що ти бачила в цьому житті, побут та робота, відпочинь».
Але я все підлаштовую під дітей, тому основне питання щодо них.
Чи варто воно того, якщо дітей влаштовує проводити літо так, як вони його проводять. 😁
Результат:
вже голосів:
34 (66.67%)
Їхати не обовʼязково
13 (25.49%)
Обовʼязково іхати
4 (7.84%)
Результат
ПушАпница• 03 мая в 17:10
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Нафиг, купите лучше сапы, пусть займутся спортом.
В басейні заміському ?
Я_и_моя_собака• 03 мая в 17:10
А я бы не ехала, если б не хотела. Живя в чистом, интересном регионе нафиг то море? Жара, куча людей. Но я не фанат морей. Езжу раз в пару лет и не страдаю без его отсутствия.
Уравнобешенная• 03 мая в 17:11
Ответ дляПушАпница
Так я вам намагаюся пояснити що інтерес можна знайти і не на морі - і сенс його там шукати якщо море не цікавить
Тоже согласна.
Но смена картинки, путешествие, пусть не на море - это тоже важно
ПушАпница• 03 мая в 17:12
Ответ дляУравнобешенная
Тоже согласна.
Так , але море не для всіх аналог відпочинку
Є люди яким воно не цікаве
Дама с собачкой• 03 мая в 17:22
Это ваше решение и ваша ответственность, не перекладывайте ее на детей
Дама с собачкой• 03 мая в 17:24
Ответ дляаромат Жука
Витрат багато, але на це було заплановано кошти.
Маю на увазі, чи варто їх витрачати, якщо дітям і без поїздки цікаво.
Вы круто устроились, за ваши действия отвечают дети? Прикольно
Электричка• 03 мая в 17:39
У нас с мужем пункт возить детей каждый год на море. При любом бюджете. Поэтому мне вас не понять, дети ездят с года.
Уже сейчас спрашивают когда и куда поедем. Если совсем нет денег это одно, но если хоть на самый бюджетный вариант есть, мне вас не понять.