Ворожу на каві• 03 мая в 18:52

Летние каникулы

Ваши дети 7-13 лет
Результат:
вже голосів: 44
25 (56.82%) Сами дома
14 (31.82%) Лагерь
5 (11.36%) Бабушки /дедушки
Водійка хімарса• 03 мая в 18:54
Мого варіанта немає - я працюю онлайн
автор Ворожу на каві • 03 мая в 18:55
Ответ дляВодійка хімарса
Мого варіанта немає - я працюю онлайн
Ой, извините Забыла
Фляшка на трьох• 03 мая в 18:55
Зі мною вдома. Лагерь не потягну. забули коли на морі були.
автор Ворожу на каві • 03 мая в 18:56
В основному опитування для працюючих батьків, яким ні з ким залишити
Файна цьоця• 03 мая в 19:00
Дома+ екскурсії та інші розважалки, організовує невтомна мама з рк
Водійка хімарса• 03 мая в 19:00
Дивлюсь по класу доньки
Їм по 10-11 р
Три мами не працює саме через дітей, бо район у нас ’стрьомний’ в плані обстрілів і бояться лишити самих.

У трьох є старші брати 19-21 річні, то ті зі старшими

Я і ще одна мама онлайн працюємо

У пари є бабусі, до яких відправляють на літо, але це пару чоловік всього.

Половина однокласників самі вдома поки батьки на роботі. Люди всі звичайні, робочий район. Може одну зміну в таборі потягнуть фінансово. Плюс відпуска, якщо є. Інший час будуть знову самі вдома. Так було і в початковій школі. Правда в перших двох класах непрацюючих мам було більше.
долой_лама• 03 мая в 19:01
11 лет. Сам дома, мой отпуск, лагерь на полдня
Ноунэйм• 03 мая в 19:01
Беру отпуск летом и куда то старались поехать, сейчас реже. А так дома всегда сам сидел, бабушка работала. Вторая слилась
Мир Мир Мир!• 03 мая в 19:02
Вдома з нами, тобто з батьками. І табір теж буде, але ж це тиждень всього), кудись поїдемо вдвох з сином теж на 5-7 днів.
З горіха зерня• 03 мая в 19:08
Зі мною на дачі
Млинець Мій• 03 мая в 19:16
Лагерь это на сколько? На все лето это очень круто
Неробименінерви• 03 мая в 19:32
Ответ дляВорожу на каві
А як для 7 і 13 можуть бути однакові умови?
Тишком нишком• 03 мая в 19:41
Июнь - лагерь на 21 день, июль у нас с мужем отпуск поедем куда то. Август пока не знаем. 13 лет.
автор Ворожу на каві • 03 мая в 20:05
Ответ дляНеробименінерви
Умови не однакові, у 10-13 років дитина або сидітиме весь день в компі або може наробити дурниць
Он хлопець 10 років згвалтував 7-ми річну, хотів повторити порно
Неробименінерви• 04 мая в 18:29
Ответ дляВорожу на каві
7 ми річна дитина не може бути сама вдома, а 13 ти річна логічно , що не потребує нагляду
автор Ворожу на каві • 05 мая в 11:47
Ответ дляНеробименінерви
А мій в 11 років буде цілий день в компі, а зір вже не 100 відсотків
Неробименінерви• 05 мая в 13:44
Ответ дляВорожу на каві
Для цього існує батьківський контроль