Большой секретик• 15 апреля 2025
Как вы к этому относитесь. Летние каникулы
Результат:
вже голосів:
110 (55.56%)
отрицательно
59 (29.8%)
положительно
29 (14.65%)
результат
Столічна штучка• 15 апреля 2025
Учбовий рік завжди закінчується 30 червня. Кожен рік одні й ті самі теми. Те, що рік закінчується 30 червня, не означає, що діти будуть вчитися до 30 червня.
Ло Шарик• 15 апреля 2025
Если нагрузку распределят равномернее и благодаря этому будет меньше уроков в день - очень позитивно
курасаны• 15 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Точно. Навіть 20 років онму, коли я в школу ходила було навчання до 25 червня
вАлнуюся сильнА• 15 апреля 2025
Інформація про початок та кінець навчального року надається на початку цього навчального року. У доньки навчання по 6 червня, на 10 в неї вже путівка до табора, тому нічого не знаю.
Ошеламиссимо• 15 апреля 2025
Навчання до 30 травня. Але в навчальний рік ще входить випуск 9 і 11 класів. Кожен рік так
Единорог_помог• 15 апреля 2025
У нас вчера было собрание, учимся до конца мая. Не знаю для кого эта информация написана.
Марс атакует• 15 апреля 2025
Ответ длякурасаны
до 25 мая всегда было
Мій не такий• 15 апреля 2025
Це було б чудово, якщо буде менше навантаження протягом навчального року.
Знову Я• 15 апреля 2025
Ответ дляМарс атакует
до 25 мая всегда было
Угу. А последний экзамен когда был?
Ластовиння• 15 апреля 2025
Что б они сами сидели в кабинете на 4 этаже солнечной стороны 7 часов в день без кондера. Там 40+ днем
ЛісАпетная• 15 апреля 2025
За умови багато проведеного часу в підвалах, і, відповідно, пропущеного матеріалу, мабуть це виправдано
ЛісАпетная• 15 апреля 2025
Ответ длякурасаны
В нас 25 травня вже був останній дзвоник.
Бабулька• 15 апреля 2025
До 30 июня будут учиться старшие классы. У кого экзамены, ЗНО итд.
У всех остальных последний звонок 30 мая.
Но многие уже я так поняла подумали что первоклашки будут сидеть на уроках до 30 июня.
Я школу заканчивала 25 лет назад и то мы учились до середины июня. Экзамены итд. Выпускной в конце июня был.
А тут прям паника у всех. По сути всегда так было.
культУра• 15 апреля 2025
В этом посте неправильно написано.
И раньше так было.
Всё остаётся по старому.
И раньше так было.
Всё остаётся по старому.
Дуняша• 15 апреля 2025
Ответ дляБабулька
я школу в киеве закончила в 1998 г посл звонок 25-26 мая. с 1 июня уже біла у бабушки. никогда.ни разу в июне я не училась.и никто у нас не учился
Мороженная курица• 15 апреля 2025
Завжди навчальний рік закінчувався в кінці червня
Ото дивні люди
Бойцовская• 15 апреля 2025
А як ви відноситесь до недалеких які перепощують брехню з різних інфопомийок і тіктокерів?
Тантрический кекс• 15 апреля 2025
Ответ дляДуняша
Екзамени хіба не здавали? Раніше взагалі екзамени були у всіх класах, потім тільки в випускних. Пізніше ДПА і ЗНО.
Бегущаяпо• 15 апреля 2025
Ответ длякурасаны
Ніколи у нас не було навчання до кінця червня, хіба ви не з України
СМСница• 15 апреля 2025
Кожен рік так. Чи 11 класи вже до 31 травня здають всі ЗНО і отримують свідоцтва? На Порадриці хайп - наше всьо))