Просто Фіфа• 03 мая в 19:22
Кто учил немецкий по видео Бебриса?
Как вам результат. На какой уровень можно вытянуть с 0?
Просто Фіфа
• 03 мая в 21:15
Ответ дляпобольшомусекретику
Я английский учила
Расскажите, как вам? Как успехи? С какого уровня начинали и кого уровня достигли?
Зараз вивчаю інгліш, почала з ним все спочатку
Краще, з того, що вчила за останні 20 років, все розжоване і поступове, а не уривками туди—сюди
Трохи нуднуваті старі плейлисти, сучасні— швидкі і продвинуті
Моя подруга в Німеччині
Як додатково з ним німецький разом з курсами
Моя подруга в Німеччині
Просто Фіфа
• 03 мая в 21:29
Ответ дляLeonleon
Моя подруга в Німеччині
Я з ним по англійській дійшла до неправильних дієслів і ступор якийсь (
Просто Фіфа
• 03 мая в 21:32
Ответ дляLeonleon
Ви по інгліш Galaxy чи по старим плейлистам?
Я на 116 уроці
І по плейлистам і по інгліш гелексі( я вмикаю синій плейліст і мене аж верне( а так вчила по помаранчевому. З 0 хіба маю вже а2
Ответ дляПросто Фіфа
Я виключно по Galaxy, додаток сучасний, удосконалений, не нудний, там і завдання відразу, все записую, реально мені заходить
побольшомусекретику• 04 мая в 00:38
Ответ дляПросто Фіфа
За полгода с нуля до А2
Учила пл оранжевлму и параллел но титановый или платиновый ( я их путаю), там каждый уровень 50 уроков.
Тяжковато, конечно
Приложение его я пртшла А1 и мне надоело. Хорощо, что не оплатила на год.
Сейчас читаю книги на англ, таким образом учу дальше
Но как для начинающих отличные уроки у него, главное регулярность и дисциплина
Тяжковато, конечно
Шлях до зірок• 04 мая в 08:29
Ответ дляLeonleon
Моя подруга в Німеччині
А англійську зараз з якого рекомендуєте починати? Там всього так багато