Ворожу на каві• 03 мая 2025
Кажется наш город скоро накроет цунами
Ворожу на каві
• 03 мая 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Страшно красиво! Яке місто?
Червоноград
Ворожу на каві
• 03 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
Оце так хмаринка😬. Це в якій країні?
В нашій
Тролю як можу• 03 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
Червоноград
Мало щось віриться, але варіант що це правда не відкидаю
тяжкаялюдина• 03 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
Дуже схожі пару годин тому в Києві були, але вже улетіли і не таким суцільним полотном
Мамзелькіна• 03 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
Оце так хмаринка😬. Це в якій країні?
В Україні
У Львові теж була гроза
Тролю як можу• 03 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
Червоноград
Погуглила погоду . Гроза і таке інше .
Ворожу на каві
• 03 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
Ви телефоном робили фото? Яким? Дуже якісне фото
Айфон
Роза в вазі• 03 мая 2025
На фото зображене рідкісне й видовищне атмосферне явище — шельфова хмара (shelf cloud). Це горизонтально витягнута хмара, яка часто передвіщає сильну грозу, шквальний вітер або зливу. Вона утворюється на межі холодного й теплого повітря: тепле повітря піднімається, холодне — опускається, утворюючи вражаючий вал, що рухається вперед як фронт.
Виглядає досить драматично й іноді лякає, але сама хмара зазвичай не становить безпосередньої загрози — небезпечніші погодні явища, що її супроводжують.
Тролю як можу• 03 мая 2025
Ответ дляРоза в вазі
В Ші запитали?
Ворожу на каві
• 03 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
Здивована . Якість бімба-ракета-петарда )
Тому поки не змінюю))
Тролю як можу• 03 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
Тому поки не змінюю))
Знаю, що у всіх айфонів якість фото гарна . Я не спец по цьому, можливо там стабілізізація зображення і ще щось відіграє ключові ролі
Ворожу на каві
• 03 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
Саме так) мені цікаво яка якість на 15, кажуть взагалі ульот
Тролю як можу• 03 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
У мене 14 про макс . Фото якісні, але не бачу різниці з тими ж на se чи на 12-му чи на 6- му . Це мабуть лише фахівці-фотографи професійні можуть відрізнити