Крапипопка• 03 мая в 20:18
Історія, яку розкажеш тільки під анонімом
У березні 22 року я приїхала з донькою до іншої країни. Через півроку познайомилася з чоловіком до якого відразу зʼявилися дуже сильні почуття. Відносини розвивалися швидко. Він почав приїздити майже кожен день, не помітила як став залишатися на ніч і від мене їхав на роботу. Почав говорити про спільне проживання , сімʼю , дитину. На той час мені було 35, йому 37. Він має гарну роботу, дохід вище середнього для цієїкраїни. Через пів року після знайомства стали жити разом. Винайняли житло в престижному районі , всі витрати він взяв на себе, бо я нічого не могла запропонувати на той момент, адже навіть роботи ще не було, це була програма для біженців з вивчення мови та інтеграції і лише мінімальні соціальні виплати. Він про це знав. Отже ми стали жити разом. Я почала вже помічати , що він досить агресивно може реагувати на буденні якісь проблеми, емоційний, грубий, часто не обирав слів навіть. Виявилося, що він може вживати наркотики. Приносив додому. Але говорив, що алкоголь в багато разів гірше. Але з часом наркотики та алкоголь були разом. Через місяць ми були з друзями в барі , по дорозі додому заїхали на заправку , там до мене заговорив продавець. Мій хлопець вирішив , що я фліртую і почалося… він на парковці вирвав мені волосся, бив по обличчю. Вдома у ванній кімнаті розірвав на мені одяг, кричав до ранку. Наступного дня я зрозуміла що я не можу розчісати волосся. Довелось відрізати. Я звернулася до друзів. Нас забрали з речами. Він вибачався… я повернулася. Можна розповідати довго . Спробую коротше. Через півроку тікали вночі з дому. Бив ногами, душив. Я втратила голос. Друзі викликали поліцію, але проблеми були у мене зі службою у справах дітей. Через пару місяців під дією наркотиків та алкоголю вдарив так, що був великий синець і я не могла два тижні ходити на роботу. Останній раз штовхнув і я зламала ключицю. Тепер він звинувачує мене, що через моє ставлення до життя , до виховання дітей, до фінансів у сімʼї наші відносини зруйновано і він через те і вживав алкоголь і наркотики , бо я його не мотивувала. І я маю змінитися. При кожній розмові говорить, що він мене підібрав без нічого, голу і босу. Що я нічого не досягла у своєму житті ні в Україні, ні за три роки тут. Він мені допоміг знайти роботу, та оформити покупку авто( гроші на авто мої). Після того як я почала працювати, половину оренди оплачувала я. Купувала також продукти в закривала всі свої потреби. Він часто говорить , що я божевільна, ненормальна, вимагав навіть довідку від лікаря, що я здорова психічно. Декілька місяців тому я все ж таки зʼїхала від нього. Винайняла житло. При переїзді він мене довів до істерики, бо вимагав, щоб я заплатила за житло, продукти, депозит, меблі, які він купив…довелося оплатити депозит нового житла, за нове житло за місяць і йому також за місяць. Добре, що хоч вистачило розуму відкладати , коли вийшла на роботу. Зараз я майже не виходжу з дому. Тільки на роботу. Не можу ні з ким спілкуватися. Втратила абсолютно мотивацію жити. Тільки заради дитини. Мені дуже соромно взагалі про це комусь розповідати. Ніхто не знає. Навіть соромно говорити з психологом. А найстрашніше, що я йому вірю, що я насправді порожнє місце. Дякую , якщо прочитали …
Я вся ваша• 03 мая в 20:30
Ответ дляШвидка Настя
Про свою піську. От про що вона думала.
Ну реально ніякого інстинкту самозбереження.
Ладно вона доросла тітка, нехай робить як хоче.
Але дитину наражати на небезпеку це просто жесть
Швабристка• 03 мая в 20:30
Ответ для...аяприкольная
ну странно тогда.
Если он емигрант, не должен был вести себя так борзо
Да прям. Автор там никто, по большему счёту.
ЦібаФу• 03 мая в 20:31
Извините , но здоровая психологически женщина действительно не станет терпеть такое , и раз вы сразу от него не ушли есть большие вопросы к вашей адекватности. Обращайтесь к психотерапевтам вам помогут. Но больше не приводите мужчин в дом если у вас ребенок.
Швидка Настя• 03 мая в 20:31
Ответ дляЯ вся ваша
Бо піська важливіша. Дурне дурепало
Щось не спиться• 03 мая в 20:31
Жесть история. Женщины могут рассчитывать только на себя.
Никто не поможет.
Аліса-90ae• 03 мая в 20:32
Ответ дляШвидка Настя
Про свою піську. От про що вона думала.
А ви про її думаєте
Крапипопка
• 03 мая в 20:32
Ответ дляШвидка Настя
Страхіття. Мені шкода вашу дитину.ви втекли від війни, але потрапили в ще більшу халепу. Вам треба було тікати зразу коли ви побачили наркотики. Як можна жити з людиною, для якої ви шматок лайна?. Він б’є,ламає кістки.В голові не вкладається. Ви не боїтесь що він під наркотою згвалтує дочку, що вона бачить як маму лупцюють і .колись вона вступиться за вас і він її вб’є.таких як ви я б каструвала.такі не мають права народжувати і калічити дитину заради отаких нікчемних штанів. Мені вас не шкода. Бо жінка яка терпить це все -психічно хвора.страшно що дитина страждає і знайде таке саме бидло. І все життя буде згадувати.як в мама з нею тікала ночами...ви геть божевільна. Навіщо він вам??? Він часто говорить..ви досі з ним спілкуєтесь????
Я вам від щирого серця бажаю ніколи не зіткнутися з таким у вашому житті. Колись я також так само говорила- зверхньо, образливо, принизливо. Але дуже добре, що такі як ви не приймають рішення про кастрування жертв домашнього насилля. Нехай щастить
Швабристка• 03 мая в 20:32
Ответ дляШвидка Настя
Бо піська важливіша. Дурне дурепало
#затонеодна же. Все по лагерям на социале сами вертелись, а у Автора целый мужик квартиру оплачивал.
...аяприкольная• 03 мая в 20:33
автор, ваша мать была алкоголичка?
у вас совсем нет самоуважения
SometimesDiena• 03 мая в 20:34
Ответ дляЩось не спиться
Сколько лет дочери? Ее жалко.
Вам дочь растить надо и об этом думать.
У моей подруги ситуация ещё хуже. Познакомилась с молодым парнем 21 год ему был. Тот ей нассал в уши о любви и прочем. Не работал, целыми днями развлекался, а она его содержала и была счастлива. Как оказалось он спал с её 12-ти летней дочкой. Я ей говорила, обратись в полицию, его посадят! На что она округляла глаза и говорила, что никогда этого не сделает и дочка скорее всего сама его соблазнила. Итог: дочка в 17 съехала на съёмное жильё, чтобы отчим перестал её трахать, а этот урод сразу же потерял интерес к её маме и свалил.
Зайченя• 03 мая в 20:34
Ответ дляКрапипопка
Це єдина людина в моєму житті, з якою я не можу конкурувати у вправності вести дискусію. Майстер маніпуляцій. Переговорити чи переконати неможливо. Якби хтось мені сказав 3 роки тому, що я попаду у таку ситуацію, я б розсміялася в обличчя
А зачем его в чем-то переубеждать? Блок, игнор и все.
Крапипопка
• 03 мая в 20:35
Ответ для...аяприкольная
автор, ваша мать была алкоголичка?
у вас совсем нет самоуважения
Ні. Моя мама не має проблем з алкоголем
...аяприкольная• 03 мая в 20:36
Ответ дляКрапипопка
Ні. Моя мама не має проблем з алкоголем
ну понятно, вы будете отрицать...
Щось не спиться• 03 мая в 20:36
Нельзя мужиков домой приводить. Нельзя. Секс только на территории мужиков.
И чужим мужикам своих детей доверять тоже нельзя.
Швабристка• 03 мая в 20:37
Ответ дляКрапипопка
Это Ваш выбор. И Вы кайфуете от этих качелей: обнял-избил-извинился-чпокнул. И снова повтор. Надо бежать, лечить ментальные вавки в голове и подходить к выбору мужика взвешенно, а не бежать вместе жить, ещё и дочь тащить. Вы хоть головой думайте, что дочь такого же мудака найдёт, насмотревшись на маманины страсти.
Тундиринда• 03 мая в 20:38
Автор ,что происходило в Вашей родительской семье? Когда мне было 20- - мой парень начал употреблять наркотики, я рассталась несмотря на угрозы, и шантаж суицидом, потому, что понимала, что это путь вникуда. В 35 верить обещаниям зависимого, серьезно?
Love_Love_Love_• 03 мая в 20:38
Автор знайдіть повний процес справи Салтанат і подивіться від початку і до кінця з коментарями друзів, родичів, знайомих.
Крапипопка
• 03 мая в 20:38
Ответ для...аяприкольная
ну понятно, вы будете отрицать...
Ну вам, експерту, краще знати
Love_Love_Love_• 03 мая в 20:38
Ответ дляКрапипопка
Вам не потрібно з ним розмовляти
Шалена красуня• 03 мая в 20:38
Ответ дляВиниловая пластинка
ваша единственная ошибка, что вы не ушли после первого же случая. но хорошо, что вообще смогли уйти
Согласна на 100%. Вырвал волосы на заправке…и после этого с ним? Бил ногами…и Вы все равно не ушли. Как такое возможно?
Но в любом случае лучше позже чем никогда
Брехушечка• 03 мая в 20:39
Ответ дляКрапипопка
Скажите спасибо Богу, что не ушли оттуда инвалидом или вообще труп не вывезла полиция.
Н@Диете• 03 мая в 20:39
Что полиция уже сделала? Что с запретным ордером? Что делают соцслужбы? Напишите без лирики, какие действия предприняты и их результат.
Шалена красуня• 03 мая в 20:40
Ответ дляКрапипопка
А зачем после избиений вообще говорить с ним? Молча ушли и все.
Какая дискуссия, какая манипуляция?
Крапипопка
• 03 мая в 20:40
Ответ дляН@Диете
Поліція не зробила нічого, крім того, що повідомила службу у справах дітей, на обліку якої ми були декілька місяців.
Агент Пинкертона• 03 мая в 20:41
Молодец,что ушла, получила печальный жизненный опыт. Теперь надо сделать вывод и свою ошибку больше не повторять, жизнь ведь продолжается.
Лорка-хлорка• 03 мая в 20:42
Ответ дляШвабристка
Ось вона - справжня жіноча солідарність і ’підтримка’ справжньої Порадниці...
Н@Диете• 03 мая в 20:42
Ответ дляКрапипопка
У вас есть официальный ответ полиции по вашему заявлению о побоях, удушении, переломе ключицы, наркотиках, преследовании? Там так и написано «делать ничего не будем»?
Крапипопка
• 03 мая в 20:42
Дівчата, я не претендую на співчуття. Я всім дякую за вашу думку і погляд зі сторони. Мені важливо почути людей неупереджених, тому що я майже повністю втратила звʼязок з реальністю.