Детские_Будут?• 04 мая в 12:06
Порадьте що зробити з волоссям!
Дуже сухе, жорстке і постійно « ріжки» і пушок після сушіння феном, хоча маски, бальзами, олійку використовую постійно
Вареничніца• 04 мая в 12:12
У вас колір якийсь дивний, ви не тільки висвітлюєте,а ще й тонуєте у рожевий/ рудий?
Тану на сонці• 04 мая в 12:14
Покрасить в спокойный цвет. Использовать маску для волос. Использовать спреи. Масло на кончики волос. Что-то вы не так делаете