В моїй хаті моя правда• 04 мая в 13:55
Є хто виїжджав в Німеччину 2024-2025 один? Тобто одна жінка?
Я через місяць їду одна. Мені 43 роки. Хотіла запитати тих хто виїхав з ким селять ? Як одіночек взагалі розподіляють ?
В моїй хаті моя правда
• 04 мая в 14:09
Ответ дляSeehund
Одиночке тяжело найти жилье, могут поселить с кем-то.
Я це розумію. Тому і хотіла запитати як хто живе
Борисфенка• 04 мая в 14:13
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Знайомі одинокі жінки втрьох зняли трикімнатну квартиру, всіх влаштовує, платить соціал.
Не бійтеся, влаштується рано чи пізно.
В моїй хаті моя правда
• 04 мая в 14:14
Ответ дляБорисфенка
Не бійтеся, влаштується рано чи пізно.
Зрозуміло. Дякую
В моїй хаті моя правда
• 04 мая в 14:14
Ответ дляSeehund
По разному, как повезёт с соседкой.
Это да. Но надеяться надо на лучшее)
Борисфенка• 04 мая в 14:23
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Зрозуміло. Дякую
Ще кілька знайомих жінок знайшли собі окремі однокімнатні квартири. Одна знайома - навіть невеличку двокімнатну маленького метражу. Але дуже залежить від міста.
В Тегель не їдьте!!!
В моїй хаті моя правда
• 04 мая в 14:26
Ответ дляБорисфенка
В Тегель не їдьте!!!
За Тегель читала і Берлін не радять. А куди ? В Бохум ?
Борисфенка• 04 мая в 14:28
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так, Бохум хвалять. Ще в Ноймюнстер можете їхати, також хвалять, сусідами будемо, це біля Гамбурга.
В моїй хаті моя правда
• 04 мая в 14:28
Ответ дляБорисфенка
Записала. Дякую
Фрикаделька• 04 мая в 15:12
Ответ дляSeehund
Комнату для одного найти намного легче, чем квартиру для семьи
Фоточки нема• 04 мая в 16:08
Я така одиначка. Загальної картини немає, це завжди лотерея. З нашого спортзалу одиначок розселяли в основному по 2-3 людини в одну кімнату. Але є мізерний відсоток щасливчиків, яких поселили в кімнату самих. Таких знаю 3 людини з приблизно 400 тих, хто був зі мною в спортзалі.
Сунуся в чужі справи• 04 мая в 18:37
Ответ дляФоточки нема
Жах..на що люди згодні за 500 евро в місяць
Лагшмивара• 04 мая в 19:45
Ответ дляСунуся в чужі справи
Рот бы вам зашить. Как будто от хорошей жизни едут, если из окупации или где прилетает постоянно. Что людям делать
Борисфенка• 04 мая в 19:51
Ответ дляФоточки нема
Це тимчасовий гуртожиток. Якщо отримали пластик, шукайте нормальне житло в оренду, Джоб-центр оплачує по нормах.
Фоточки нема• 04 мая в 20:05
Ответ дляСунуся в чужі справи
З чого ви вирішили що це все ради грошей? І я вас здивую, в мене виплата 207євро, про 500 тільки в мріях. Так що ваші жахи ’мимо каси’
Сунуся в чужі справи• 04 мая в 21:03
Ответ дляФоточки нема
А заради чого ще?
Прошу, не малюйте тут казку про снігуроньку.
Я працюю в Німечвині, бачу все і знаю.
Мимо каси..ото як раз про вашу культуру і вимоги до життя.
І писати, що ви з Харкова чи Мариуполя теж не треба. Все відомо.
То ж краще мовчки йдіть.
Я працюю в Німечвині, бачу все і знаю.
То ж краще мовчки йдіть.
Сунуся в чужі справи• 04 мая в 21:04
Ответ дляЛагшмивара
Себе зашей.
От войны бежали в Германию малая часть , остальные-за деньгами.
Борисфенка• 04 мая в 21:10
Ответ дляСунуся в чужі справи
А заради чого ще?
Я працюю в Німечвині, бачу все і знаю.
То ж краще мовчки йдіть.
Я працюю в Німечвині, бачу все і знаю.
То ж краще мовчки йдіть.
В Харкові давно були? Працює вона, мля :(
Це ви помовчте.
Galina_vinsport• 04 мая в 22:04
Я ехала с младшим, но к старшему сыну. В вагоне познакомилась с девочкой, которая ехала сама Бохум. Изредка с нею переписываемся, она сняла комнату уже, ходит на курсы, наслаждается жизнью.
Яжбоматусяблін• 06 мая в 12:42
Ответ дляБорисфенка
Підкажіть, будь ласка, а Мойзельвіц варто розглядати? Куди Ви б особисто порадили мамі з підлітком їхати зараз?
Яжбоматусяблін• 06 мая в 12:44
Ответ дляGalina_vinsport
Ви давно їхали?
Борисфенка• 06 мая в 12:45
Ответ дляЯжбоматусяблін
Не чула про нього, не підкажу.
Пораджу їхати у табори невеликих міст в західні землі. Бохум, Ноймюнстер.
Яжбоматусяблін• 06 мая в 12:46
Ответ дляБорисфенка
Не чула про нього, не підкажу.
Дякую!
Яжбоматусяблін• 06 мая в 12:48
Ответ дляGalina_vinsport
5 ноября 2024
У Вас молодший син школяр? Ви не через табір влаштовувалися, як я зрозуміла. Адаптувалися хоч трохи?
Galina_vinsport• 06 мая в 12:50
Ответ дляЯжбоматусяблін
Так, молодший - школяр. Не через табір, старший син спілкувався в соціаламт і нам з першого дня дали двокімнатну соціальну квартиру. Так, вчу німецьку лише 2,5 місяці, на курсах. Але шукаю роботу.
Борисфенка• 06 мая в 12:50
Ответ дляЯжбоматусяблін
Дякую!
Не бійтеся, перші пару місяців складно, потім влаштуєтеся.
Яжбоматусяблін• 06 мая в 12:58
Ответ дляGalina_vinsport
Зрозуміло, дякую за відповідь. Нехай все буде якнайкраще!
Galina_vinsport• 06 мая в 13:02
Ответ дляЯжбоматусяблін
Вам також всього найкращого