Коленная ложечка• 29 июня в 00:14

До якої години дозволяєте гуляти своїм дітям в 15 років?

Питання до тих,хто в Німеччині.
Результат:
вже голосів: 76
23 (30.26%) До 22:00
19 (25%) Результат
15 (19.74%) До 23:00
14 (18.42%) До 21:00
5 (6.58%) До 00:00 і пізніше
Калинові вуста• 29 июня в 00:16
Как там в дойчланд?наших в городе много?
Благоуханочка• 29 июня в 00:19
Син до пізна і не гуляє..приходить іноді близько 22.00 якщо на концерт ходив.
Закуйовджена життям• 29 июня в 00:20
Чому, перед як писати якусь уйню на .ua, ті новоспечені німкені не можуть подивитися на карту тривог України?
Хтомолодець? Я!• 29 июня в 00:20
Сколько влезет
Апофиозная• 29 июня в 00:26
У эрманиях почему не спится?
Апофиозная• 29 июня в 00:26
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та им похер
Закуйовджена життям• 29 июня в 00:28
Ответ дляАпофиозная
Та им похер
Тссс, бо нас з вами зараз виженуть з теми. Тема ж для особливих категорій
автор Коленная ложечка • 29 июня в 00:30
Ответ дляЗакуйовджена життям
Для чого мені дивитися карту,якщо мій старший син в Україні? Я й без карти це знаю!А ще знаю те,що русня залишила мене без нічого!Але це не відміняє того,що є дитина підліток,яка хоче гуляти!
автор Коленная ложечка • 29 июня в 00:31
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
Закуйовджена життям• 29 июня в 00:37
Ответ дляКоленная ложечка
Дійсно, для чого вам зараз та карта щодо України, якщо тут старший! Що це я так, сорян.
СкумбріяП8• 29 июня в 00:40
Ответ дляКоленная ложечка
І чому ви не можете вирішити це питання з дитиною? Я ні на кого не орієнтуюсь, лише на власний спокій і на те коли я хочу бачити дитину вдома.
Рятівник Малібу• 29 июня в 00:40
Ну ещё гуляет. Когда каникулы , то до 12 без проблем. Сорри , то я сонная, потом прочитала про Германию, мы не там
автор Коленная ложечка • 29 июня в 00:59
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я не карти дивлюся,а підтримую зв´язок з рідними,які в Україні!
Н@Диете• 29 июня в 01:23
13 лет - начинает темнеть и домой .