Дрібка щастя• 04 мая в 22:00
Две пары трусов это сколько?
2 трусов или 4 трусов?
Баба на горошині• 04 мая в 22:33
Ответ дляПрагматик флегма
Вам треба розуміти, як кроїться і зшивається виріб
От нафіга?))))
Кусюче сонечко• 04 мая в 22:34
Ответ дляБаба на горошині
Саме страшне - це в хаті патірять одну шкарпетку.
У нас есть вьіражение в семье : найди друга )))
Так, саме в розмовній речі: найти пару- найти другу шкарпетку. Як не крути, пара - це два
ГейТуда• 04 мая в 22:34
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Носок є однина , але пара носків - 2 шт, а не 4
Ну так пара тих слів, які існують в однині це 2 штуки (пара шкарпеток=2 шт), а пара тих слів які існують лише в множині - 1 шт (пара трусів=1 шт).
Я_и_моя_собака• 04 мая в 22:34
Ответ дляПрагматик флегма
Еще раз повторю, в штанах есть левая штанина (сшитый перед и зад) и правая штанина (сшитый перед и зад). Сшивание этих парных частей образует изделие
Що про верхній одяг скажете?
Баба на горошині• 04 мая в 22:34
Ответ дляНа пів ставки
Це в залежності від розміру чашки, якщо 2 - то пара😅
А 5 !!!
4есотка• 04 мая в 22:34
Ответ дляПригощаю кашею
Я написала найрозумніший коментар, нічого важкого. Повторюю знову, залежно в якому середовищі говорити: вдома, наприклад, я випрала дві пари трусів, це 2. В магазині купити дві пари, це може бути і 4, бо пакують по 2 шт в упаковці.
Додаю скрін з замовлення, трусів 4 пари, бо в упаковці дві пари, а позначено як замовила 2. Хтось подумає 2 пари, якщо не уточнить.
Блин. Так сколько штук трусов вы в итоге купили. Я запуталась,а это очень важно.
Прагматик флегма• 04 мая в 22:35
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Що про верхній одяг скажете?
Ви мабуть далекі від шиття
Фантазерша• 04 мая в 22:36
Ответ дляКросівки оригінал
Две пары трусов — это четыре штуки.
Одна пара = два предмета (в данном случае — одни трусы), значит:
2 пары × 1 трусы = 2 штуки.
Но в разговорной речи под “пара трусов” обычно имеют в виду одни трусы (как и “пара штанов”).
Так что в реальности:
2 пары трусов = 2 штуки.
Я аж до чата gpt м СМП ходила, я думала все знают что пара трусов это одна штука
Может потому что в них вставляется пара ног😆
2 пары × 1 трусы = 2 штуки.
Так что в реальности:
2 пары трусов = 2 штуки.
я тоже сходила) и поспорила с ним.
Баба на горошині• 04 мая в 22:36
Ответ дляПрагматик флегма
Эта как левая и правая полочка у изделия. Она просто образует перед. Но вот правый и левый рукав уже парные изделия
Рукав - не изделие !!!
Он же не продаётся отдельно...
Кусюче сонечко• 04 мая в 22:36
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А що скажете про пару рук і той одяг, куди вони вставляються?
Пара рук - дві руки. Що не так? Дві пари рук - чотири руки (наприкінці, при грі на фортепіано). Руки вставляються у рукава. У одяга два рукава = пара рукав. Але пальто/сукня/жакет один. Один жакет з вдома (парою) рукавами.
Люди, що з вами?
Баба на горошині• 04 мая в 22:37
Ответ дляФрекенБок
Ну вибачте. Де Вас носить оце, що Ви не встигаєте? Кидайте все, сидіть тут))
И Вас люблю !!!!
Баба на горошині• 04 мая в 22:37
Ответ дляТрактор Віка
Так отож! Іноді це як дві шапки, але чомусь однина)))
Утиски жіночих принад)))))
Кусюче сонечко• 04 мая в 22:38
Ответ дляПрагматик флегма
Дивіться, наприклад візьмемо ліву штанину: вона має передню і задню частину зшитим бічним швом. Права штанина також має передню і задню частину зшиту бічним швом
Потім ця пара штанів зшивається центральним швом.
Циці просто права і ліва. Вони просто утворюють перед
Тобто, штани - це чотири штуки? Ліва, права штанина, зад, перед. А ще можна окремо ширину/гульфік порахувати
Я_и_моя_собака• 04 мая в 22:39
Ответ дляКусюче сонечко
Ніколи не було. Було: джинси. Купити джинси, попрати джинси, натягнути джинси. Ніколи джинси не надягали парами. Ви глибоко помиляєтеся.
Ну чого можна і пару джинсів натягнути, але думаю буде не зручно.
Баба на горошині• 04 мая в 22:39
Ответ для4есотка
Так они всё время куда-то пропадают. При чем бесследно))))
Нєєєє, у нас знаходяться, тільки не одразу , а десь через піврочку))))
Баба на горошині• 04 мая в 22:40
Ответ дляКучерявочка
сижу жду, пока люди или википедию загуглят, или в чат жпт от отчаяния обратятся
Мало не .....
Супер фото !!!
Баба на горошині• 04 мая в 22:41
Ответ дляФрекенБок
А мої уходять в Нарнію, потім повертаються, десь за тиждень))
Шота они скороходьі !!!!
Я_и_моя_собака• 04 мая в 22:41
Ответ дляКучерявочка
Вже питали жпт
Баба на горошині• 04 мая в 22:42
Ответ дляКусюче сонечко
Найди пару трУсов )))))
Баба на горошині• 04 мая в 22:42
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Що про верхній одяг скажете?
Треба докумєнтіровать )))))
Домашня Зюзя• 04 мая в 22:43
Ответ дляКокошинЭль
Нет, штаны не парный предмет))
Носки да, парный. Так как может быть один носок.
це ви просто товар оптом не закупляєте))) в мене по одній шкарпетці та по одній рукавиці вже ціла колекція, періодично на наступній закупці знаходяться пари до них
ФрекенБок• 04 мая в 22:44
Ответ дляБаба на горошині
Шота они скороходьі !!!!
Дім, рідний дім. Скучають😁
Кусюче сонечко• 04 мая в 22:44
Ответ дляБаба на горошині
Найди пару трУсов )))))
Ну пару можна всьому найти. І трусам, і хамам, і добрій людині.
Баба на горошині• 04 мая в 22:44
Ответ для4есотка
Какие я бамбецкие стринги чуть не купила в субботу .
По скидке 60 % .
Качество- на века !!!!
По скидке 60 % .
Качество- на века !!!!
Баба на горошині• 04 мая в 22:44
Ответ дляНа пів ставки
Це дві пари і ще +1
Вьі мне льстите, праказница )))))
Балаболка• 04 мая в 22:45
Ответ дляМУСЯкомарова
Трусы это уже пара.
2 пары это 2-е трусов
Пара трусов - 1 шт
А одни трусы - половина?
Баба на горошині• 04 мая в 22:46
Ответ дляКусюче сонечко
Фсьо, я в тулеті)))))