Сегодня я не я• 04 мая 2025

Чим небезпечна електроепіляція?

Ваш досвід?
Диви яка я пава!• 04 мая 2025
Вросле волосся може призвести до фурункульозу і зараження крові, наприклад.
Мамин тріль• 04 мая 2025
Я ходила один раз
Кололи щось знеболююче, постійно підколювали.
Процедура тривала десь більше двох годин
Мені не сподобалось нічого категорично.
Все що було зробленого заросло, як після депіляціі воском через пару тижнів
автор Сегодня я не я • 04 мая 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Яка альтернатива краще, окрім лазеру і станка?
автор Сегодня я не я • 04 мая 2025
Ответ дляМамин тріль
Я ходила один раз
Мені не сподобалось нічого категорично.
Ого, зрозуміло, дуже шкода, що так сталося у Вас, неабияке розчарування (
Мамин тріль• 04 мая 2025
Ответ дляСегодня я не я
Да
Я якось по іншому собі це уявляла)

Для себе обрала лазер
Диви яка я пава!• 04 мая 2025
Ответ дляСегодня я не я
Нічого кращого за лазер і електро людство ще не придумало.

Не у всіх від електро буває вросле волосся. Ця процедура дуже сильно залежить від прямих рук і зацікавленості майстра.
Коли мовчу- приємна жінка• 04 мая 2025
Дуже сподівалась, що вона вона мені допоможе. Можливо майстер криворука, чи щось інше. Ходила разів шість і нічого, тіки дуже боляче було. Години тортур, шість тисяч заплатила, а волосся, як росло, так і росте:((((((
Ума Палата• 05 мая 2025
Коллега делала на лице. Что-то пошло не так и двенедели она ходила с пятнами
Поміркована думка• 05 мая 2025
Хожу на Электроэпиляцию , только она убрала гормональные волосы на подбородке, с каждым разом все меньше и меньше, оно не может не работать, убивает волосяной фолликул
Коли мовчу- приємна жінка• 05 мая 2025
Ответ дляПоміркована думка
За какой промежуток времени вы их убрали? Я выше писала сообщение, мне не помогло к сожалению:((
Поміркована думка• 05 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Три месяца только волосяной фолликул имеет свойство восстанавливаться, около полугода ушло почти все, сейчас раз в пару месяцев хожу чисто если один где то вылезет