ПультОт_БМВ• 04 мая 2025
Побил сожитель
Жила с ним, так как обеспеченный и влиятельный
Любила и его и его детей
Слово поперек сказала и все
Были в сексе странности, а это оказались звоночки
Любила и его и его детей
Слово поперек сказала и все
Горня капучіно• 05 мая 2025
Ответ дляМоська-слон
тайное общество.
Таємне, таке, що тільки на ютубі побачити можна?
Моська-слон• 05 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
не знаю.
Вчителька з мікрорайону• 05 мая 2025
Это чё, кожа на губах так натянулась, что аж веки не открываются?
Миссис Буркул• 05 мая 2025
Ответ дляМой завтрак
Ну зачем та заявка? Что это даст?? Набегается автор, с нее поржут, а будет ему штраф оплатить в казну государства 250 грн, автору - ничего. Вот что это даст?
Дасть те, що інформація про цей випадок буде в поліції. І якщо раптом колись його співмешканка (ця або інша) випадково впаде зі сходів та зламає шию або вистрибне з вікна, або напореться на ніж, до нього будуть питання.
Сиреневая цапля• 05 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Синяк нарисован )
Он по губам вас бил ?)
И я заметила)
Мой завтрак• 05 мая 2025
Ответ дляМиссис Буркул
?))))
Оце ради піклування про майбутню його кралю, ради тих пару питань (невідомо чи буде той випадок чи ні в майбутньому) автору треба набігатися вже зараз?)))))
Язикувата Хвеська• 05 мая 2025
Автор, тікайте від нього. Зараз він повне вибачатись і задарювати вас дорогими подарунками. Не ведіться!
МУСЯкомарова• 05 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
Як автор.
Та автор тут ні до чого. Навіть якщо тема вигадана, гидотно як раз виглядають ті, хтт насміхається. Дуже гидотно. Як оті, що камінням закидають.
Файна дівка• 05 мая 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Гидотно тут якраз насміхатися з тих, хто насправді є жертвами тиранів.
Дуже гидотно
Як це робить автор
Що синець намальований зрозуміло всім
Дуже гидотно
Як це робить автор
Що синець намальований зрозуміло всім
ПультОт_БМВ
• 05 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
Дуже гидотно
Як це робить автор
Що синець намальований зрозуміло всім
Дуже гидотно
Як це робить автор
Що синець намальований зрозуміло всім
Желаю вам и всем таким умным хоть раз походить с такими «тенями»
Может, дойдёт
Файна дівка• 05 мая 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Может, дойдёт
Собі побажайте мати повагу до себе і не бути грушею для боксу для ’ сожитєлєй ’
МУСЯкомарова• 05 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
Дуже гидотно
Як це робить автор
Що синець намальований зрозуміло всім
Дуже гидотно
Як це робить автор
Що синець намальований зрозуміло всім
Не знаю, мені не зрозуміло. Тому я утримуюсь від коментарів, а від оцієї пляски ширлоков трохи знудилою. Не знала, що порадниця - профільний форум судмедекспертів.
ПультОт_БМВ
• 05 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
То це ж тіні по вашому чи вже не тіні?
Файна дівка• 05 мая 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Судмедекперта автору ще не потрібно
Миссис Буркул• 05 мая 2025
Ответ дляМой завтрак
?))))
Саме так. Ця людина - потенційний вбивця.