вентиляторная• 04 мая в 23:50
Дівчатка тут хтось замовляє у Софії на разпив?
Косметику професійну. Якось десь бачила в темі про неї, не можу знайти, хто дасть контакти?
Броніки для Моніки• 05 мая в 00:01
Ответ дляПешеходик
Хто така Софія і де її знайти? Може і мені треба . Поділіться
Удалено администрацией...
вентиляторная
• 05 мая в 00:02
Ответ дляБроніки для Моніки
Удалено администрацией...
Не доречний коментар
Moon shine• 05 мая в 01:18
Ответ дляИграю_на_кларнете
У Софії все не оригінальне. Не шукайте її. Це даремно
Боже який бред!
Moon shine• 05 мая в 01:21
Я замовляю дуже багато років в неї..оригінал. в неї дійсно класна косметика.звідси вона пішла бо в неї в вайбері своя група з купою клієнтів.не встигла відкрити як усе розібрали.
Особисто я нещодавно взяла проф.апарат для мікротоків Земітс. Бо в оф.представника нема вже. А в неї було.це суперріч!
вентиляторная
• 05 мая в 11:23
Ответ дляMoon shine
А як продавец, вона відразу вам відповідає? Я вже в іншому форумі знайшла про неї також, то там дівчатка кажуть що довго не відповідає, довго це днями, цим розчаровані.
вентиляторная
• 05 мая в 11:23
Ответ дляИграю_на_кларнете
Чому так думаєте? Ви замовляли щось?
Moon shine• 05 мая в 18:48
Ответ длявентиляторная
Ну нашим людям треба щоб все було зразу і щоб спала з телефоном. І тільки написали і вже тут же відповісти.
1.вона має свій салон і свою роботу. Насамперед вона там косметолог.
2.вона мама 4 дітей.
3. Субота і неділя в неї вихідні. В ці дні вона не відповідає.
Відповідає не зразу. Коли через пару годин, а коли лиш через півдня. Було таке, що мовчала три дні, бо з дитиною потрапила до лікарні. Я в неї беру вже 10 років. Проблем не мала ніколи. Завжди все пояснить. Напише.як треба то і голосове запише і відео. Як косметолог вона супер.нічого не впарює. Знаю що проти ботоксу. Як вона каже, не колю ні собі, ні людям ботулотоксин. Просто багато хто пише на вихідних , а потім обурюються , бо написали в суботу, і 2 дні тиша. Так, бо вона має і своє життя))) я замовляла в неї купу всього.наприклад Ренью..чи Анна Лотан. Не оригвнал?)) Так Ренью нема неоригіналу)) я знаю які креми в ориг банках і нарозлив. Колір.запах.консистенція. все однакове. Софія точно не буде цим займатись. Вона дуже відповідальна. Вона навіть Холі Ленд перестала розливати бо вони з рашою співпрацюють.
2.вона мама 4 дітей.
Играю_на_кларнете• 06 мая в 14:12
Ответ длявентиляторная
Чому так думаєте? Ви замовляли щось?
Так. Все фігня.
вентиляторная
• 06 мая в 20:04
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так. Все фігня.
А есть с чем сравнить?