You-d8a8• 05 мая 2025

34 тижні, свербіж по тілу

Вранці та ввечері з´явився свербіж. Висипань немає. Може бути від самої долоні до плеча повністю вся рука навіть пальці. Потім від самої ступні до стегна вся нога свербить. Може свербіти від шиї до низу живота, або вся спина. Тобто, будь де. Місцями шкіра дещо суха, але не настільки щоб так свербіти. Колір шкіри не змінений. Доки добре не почешу не пройде. Вдень все добре. От сьогодні прокинулась о 5 ранку, скоро 6:30, свербіж лише ледь починає проходити. Може бути початок холестазу? Чи гормони?
Ориона• 05 мая 2025
Це щось з печінкою. Обов´язково скажіть лікарю.
Розовые одуванчики• 05 мая 2025
Вы случайно железо не принимаете?
У меня от железа во время беременности дикая аллергия была, все чесалось . От одной таблетки я 3 недели отходила
автор You-d8a8 • 05 мая 2025
Ответ дляРозовые одуванчики
Вы случайно железо не принимаете?
Ні, тільки призначили, але не приймала
mammyanny• 05 мая 2025
Попробуйте хорошо увлажнять кожу эмолентами для начала, ла рош, биодерма атодерм.
Florisia• 05 мая 2025
Это могут быть проблемы с печенью.
Обязательно обратитесь к вашему врачу и она назначит вам анализы, которые нужно сделать.
Если это действительно проблемы с печенью в 3м триместре, то такое состояние нельзя запускать