Сладкий лимончик• Изменено 05 мая в 06:48
Сон про хробаків
Доброго ранку, усім!
Можливо хтось підкаже, вже другу ніч сняться хробаки, а саме,: я заходжу в ліфт, а на підлозі дуже багато дощових хробаків, цієї ночі наснилось, що один поліз мені на ногу, а ще я їхала з собачкою яку підібрала біля під їзду, що ці 2 сни можуть означати?
В курсі діла• 05 мая в 07:07
Спасибо, я теперь знаю, что так и червяков называют. Всю жизнь думала, что хробаки это личинки оте белые толстые, которые корни у рассады жрут😀