Шкварочка• 05 мая в 11:57

А який подальший сценарій життя у нарцисів та абьюзерів після абьюзивних стосун?

Чи складається у них нормальні стосунки після кількох абьюзивних у молодості, чи можуть змінитись після 40-ка років?
Як взагалі завершується у них життя?
Творю чудеса• 05 мая в 11:58
Знаходять нову дурочку
Журавлина38• 05 мая в 11:59
Они не меняются. Меняются у них только жертвы.
Якось так і живу• 05 мая в 11:59
О так, мій колишній просто знайшов собі іншу жертву
Дадосвидания• 05 мая в 12:00
Авторе, це нездорові люди із розладом психіки. Нормально у них не буває
Галя-краля• 05 мая в 12:01
Мы разошлись, когда ему было 34. Сейчас ему 40. Одинокий сгорбленный чувак. Правда живет теперь не в Украине.
Та, из-за которой он ушел из семьи его бросила через полгода - он попытался ударить, абьюзил, она ушла.
Была ещё одна. Там было их два абьюзера. Не знаю как они жили, но разошлись. Не думаю, что за границей он себе кого то найдёт. Зп маленькая, вид такой себе, нюхает фен, живет в общаге. Нашей такое и даром не надо, местной, думаю, тоже.
Prervana• 05 мая в 12:09
Одни живут, если не находят новую дуру
Пишу каліграфічно• 05 мая в 12:19
У них все отлично будет, переобуются, займутся самолюбованием и кто-то их удачно будет содержать, а они его взамен типа любить (ахать) и получать минетики)))
Майструю крила• 05 мая в 12:20
А может это не он абьюзер , а Вы раздражающая нытьём инфантильная мямля? Не всегда конечно, но как объяснить ситуации где мужик ведёт себя по разному с разными женщинами?
автор Шкварочка • 05 мая в 12:47
Ответ дляМайструю крила
це не про мене.
Є один знайомий колега, з яким було спілкування. І те як він спілкується, веде себе з людьми, колегами на роботі дуже мене зацікавило, це єдина людина в оточенні, про яку я з впевненістю можу сказати є абьюзером та нарцисом. Власне про нього так і казала колишня дружина.
Людина дуже специфічна, у всьому (вдома та на роботі) все зводиться до отримання влади та контролю над іншими. І річ в тому, що він успішний у всьому, дуже чітко вміє добиватись своїх цілей, але при цьому (оскільки я з ним тривалий час спілкувалась і з його сім´єю) можна замітити, що при цьому йде використання інших людей, яких він якось причаровує (особливо жінок), а після того як людина стає саме некорисною, він її шле нафіг. Так у нього було з двома дружинами. Якби не вони не думаю що він досягнув того що має. При цьому людина справді успішна та заробляє дуже хороші гроші.
От мені стали цікаві ці процеси, як вони так вміють причаровувати, і як їх не гризе совість, що вони кидають людей, які для них дуже багато хорошого зробили, ну і чим такі люди завершують. На жаль якісної літератури не знайшла наразі, більшість описує просто самозакоханих невротиків, а це якась зовсім інакша будова особистості.