Зліпок ступні• 05 мая 2025

Потрібна довідка про реєстрацію місця проживання для ID картки в 14 років?

Цікавить, хто нещодавно оформлював перший паспорт дітям по досягненню 14-ти років, чи вимагали у вас довідку про реєстрацію місця проживання дитини? Наскільки я знаю, то вона не потрібна, але без неї у місцевому ЦНАПі відмовилися робити паспорт. Також одна з працівниць зауважила, що хоч це і перший паспорт, але все одно треба сплатит послугу (в подальшому не встигла уточнити це питання у інших спеціалістів, бо вже переключилася на проблему з відсутністю довідки), але ж всюди написано, що це безоплатна послуга. І куди я можу звернутися для того, щоб вирішити ці питання або подати скаргу?
ПотеряласЯ Я...• 05 мая 2025
Ответ дляКоржик
До безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті вноситься наступна інформація: інформація, зазначена в зоні візуальної перевірки паспорта; додаткова змінна інформація (про місце проживання, про шлюб і розірвання шлюбу, про зміну імені......

Спеціально для вас: безконтактний електронний носій - це чіп в ІД.
Це теж різні речі?
Пункт ’додаткова змінна інформація’, тобто є окремий документ.
Коржик• 05 мая 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Дивилась. Тому і була впевнена, що довідка не потрібна і послуга безкоштовна, тому і питаю в кого який досвід. Перекричати працівників неможливо було, мені просто повторювали, що без довідки паспорт нам не зроблять. Ми ВПО і поїхати додому взяти ту довідку фізично неможливо, а з дії її не підтягує.
Замість тої довідки ви подаєте довідку ВПО і ту адресу, яка там зазначена, вони і зазначають.
Ідіть в ДМС, а не ЦНАП
Коржик• 05 мая 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
. Мова про те, яка інформація вноситься до паспорта.
Є інформація незмінна: дата і місце народження, наприклад, а є змінна.
Люди, ну не можна бути такими дрімучими, коли є Інтернет у вільному доступі. Чи можна?
Протру пилюку• 05 мая 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Нет, не нужна. И он бесплатный
нужна. оформляли пару дней назад первый паспорт, обязательно нужна.
Латексне альтер ЕГО• 05 мая 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Ну в такому випадку треба не кричати, а відкривати сайт і показувати відповідний закон. Або казати, щоб вони вам показали протилежне. Якщо ні -то скарга на них.
После 18• 05 мая 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Тобто за допомогою пін-коду, який встановлюють при отриманні айді, певну інформацію на цьому айді можна змінювати.