Царівна Жабка• 05 мая 2025
Кто-нибудь пробовал Chanel Chance Eau Splendide?
Кто-нибудь пробовал новинку Chanel Chance Eau Splendide? Хочу сравнить свои впечатления. Как стойкость на Вас?
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Тестила. Аромат сподобався, легкий, приємний.
Що в ньому відчуваєте? Яка стійкість на Вас?
Стрекоза любви• 05 мая 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Я не профі в парфумах. Мені фіалка чується, якісь фрукти. Стійкості після затесту не відчула.
Але аромат приємно вразив, бо вся ця важка, нашарована ніша набридла.
Амбасадор щастя• 05 мая 2025
Посередник розпивала вчора.
Писала , що пахне малиною , смородиною і чорним чаєм.
Стійкість десь 6 годин, вроді.
Замовила 10 мл на пробу , цікаво який . Самі шанельки люблю , але шанс завжди не дуже був. Подивлюсь, яка новинка.
Автор, Вам чим пахне ?
Стійкість десь 6 годин, вроді.
Автор, Вам чим пахне ?
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Я теж при розпиленні відчула пудрову фіалку. А в відгуках пишуть ’ малина,малина,ягіди’. А мені ця фіалка пудрова нагадала Guerlain eau Glace Ice fragrance. Був колись мій улюблений парфум.
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Посередник розпивала вчора.
Стійкість десь 6 годин, вроді.
Автор, Вам чим пахне ?
Стійкість десь 6 годин, вроді.
Автор, Вам чим пахне ?
Всі пишуть про малину,ягоди. А мені одразу пудровою фіалкою повіяло. Як у Guerlain Glacee Ice fragrance.
Амбасадор щастя• 05 мая 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Сподіваюсь,буде малина.
Фіалки не люблю, особливо , герленовські.
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ дляtereska
Мені, навпаки, не сподобався - все одразу намішали без індивідуальності і ви його не впізнаєте окремо. Не шлейфовий.
Затестіть Дику флору лінійки Аква алегорія від Герлен.
Дякую,подивлюсь цю Дику флору. Я не балувана парфумами. Це мій перший в житті Chanel взагалі))
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Сподіваюсь,буде малина.
Сподіваюсь що Ви її там знайдете) Бо я саме герленівську фіалку знайшла))
75В• 05 мая 2025
Купила флакон після затесту .
Чую виразно малину і червоні ягоди.
Нагадує рожевий клінік , але меньше рожевого, а більше червоного, якщо так можна сказати.
Лише клінік лише в Штатах можна купити , чекати на море 2 місяці не хочеться .
Чую виразно малину і червоні ягоди.
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ для75В
Купила флакон після затесту .
Чую виразно малину і червоні ягоди.
А пудрову фіалку не чуєте?
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ для75В
Ні, зовсім .
Прикольно) Цікаво від чого це залежить? .. Може від групи крові? Вище жіночка теж знайшла фіалку. А меня прям фіалкою пудровою пахне. Дуже нагадав Guerlain Glacce Ice fragrance.
дамаБезСобачки• 05 мая 2025
Короче Шанель стала выпускать хрень. А Оливье Польжу пора на пенсию. Аромат вторичен, при затесте вспоминается сразу десяток других ароматов, и все они из категории масс маркет. Разочарование года.
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Почему масс маркет? Я вычитала что похож на Dior Addict eau Fraiche. У меня его не было,но знаю что он очень многим нравится. А так- тоже читала что похож на многие парфюмы. Но я не знаю,у меня не много парфюмов. Только вот очень напомнил мне Guerlan Glacce Ice Fragrance.
мегамоСГ• 05 мая 2025
Легкий, простий, навіть примітивний, нестійкий, нешлейфовий. Всім щось нагадує. Малини немає.
Найгірший варіант з Шансів. Навіть дивно для Шанель.
Але нікого не задушить своїм амбре)
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ длядамаБезСобачки
На фрагрантике пишут что похож на Dior Addict Eau Fraiche 2014 года. У меня его не было. Похож,не знаете? Хотя пирамида у этого парфюма совсем другая. Как они могут быть похожими?
ЧорноброваЯ• 05 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Посередник розпивала вчора.
Стійкість десь 6 годин, вроді.
Автор, Вам чим пахне ?
Стійкість десь 6 годин, вроді.
Автор, Вам чим пахне ?
А де замовляєте?
ElenaElenovna• 05 мая 2025
Я его практически не слышу, как будто в флакон из под духов налили воду))
Очень простенькие, тихие, еле уловимые, малины и фруктов не слышу, акварельная фиалка
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Все разное слышат))) Действительно , как и в отзывах в интернете. Кто-то малину и ягоды, кто-то ( и я тоже ) пудровую фиалку,а кто-то просто компот массмаркетовский) Мне хоть с фиалкой повезло.
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ дляElenaElenovna
)))
Амбасадор щастя• 05 мая 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
А де замовляєте?
Вона в сефорі замовляє у Польщі.
На кремчику такі ж ціни, але там я вже 2 рази попала на підробку, більше не ведусь.
Нехай щастить• 05 мая 2025
Не сподобався, аж здивувалася, що це Шанель, правда тестили на блотері.Нагадав зняті Гуччі II, але гуччі більш кришталеві.Собі не хочу, візьму доньц-підліткуі замість Тендре, коли ціна буде ок. Купила знов Лоев в колекцію.
Царівна Жабка
• 05 мая 2025
Ответ дляНехай щастить
У всіх дуже різні враження. Як так може бути?...
Закуйовджена життям• 06 мая 2025
Люблю Шансы Шанель, у меня 2 - Тендре и Фреш. Новый приятный, но не впечатлил. Я тоже чётко слышу цветы, фрукты где-то очень отдалённо и точно не малина. Автор, малина - это новый Ланком лави э бэль Эликсир, купила недавно. Вот там чётко сладко-свежая малина, хотя её тоже не все чувствуют. Новый Шанс точно проигрывает Фрешу на мой вкус. Возможно, куплю его когда-то как закончу Тендер, но побежать и срочно купить (как у меня было с новым Эликсир от Ланком) желания нет.
Царівна Жабка
• 06 мая 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Спасибо,я не искала малину. Просто было интересно почитать живые отзывы. А то в интернете большинство отзывов- слышат малину и ягоды. У меня есть пробник Элексира от Ланком)