Кіна не буде• 05 мая в 22:53

Бюстгальтер на літо, що виводить піт, порадьте фірму

Я люблю хб, але вони більше мокріють, хоча в них не так жарко, як в синтетиці. Нещодавно почула, що є спеціальні бюсти, з синтетики, які саме виводять піт, під ними не пітніє шкіра, може хтось має такий? Порадьте якусь конкретну фірму, щоб влітку було комфортно і не жарко? Якщо ще без кісточок - то взагалі ідеально))
Дуже дуже вумна• 05 мая в 23:02
спортивнi може
автор Кіна не буде • 05 мая в 23:05
Ответ дляДуже дуже вумна
спортивнi може
Ну спортивні ідуть більше як топи, не дуже підходять, бо якщо якусь бузку одягати виглядатиме не ок ..
БезникаЯ• 05 мая в 23:07
Я беру бюстики без косточек, без поролона или тонкий поролон. Есть с микрофибры один, любимый, садится как масло. Не жарко, да во всех тонких не жарко.
Грудь , размер 2.
Дуже дуже вумна• 05 мая в 23:07
Ответ дляКіна не буде
гуглите бюстгальтер-спейсер
автор Кіна не буде • 05 мая в 23:13
Ответ дляДуже дуже вумна
гуглите бюстгальтер-спейсер
Дякую!!