КинДза• 05 мая в 22:54
Як купити планшет з Амазон? Ніяка адреса ЮЕ мейлфорвардера не підходить
Пише: This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location.
Підкажіть, будь ласка. Треба на подарунок
Аноним ФЕЯ• 05 мая в 23:14
Я не знаю причини, але точно це не проблема в складі форвардера. Це обмеження висвітлюється ще на етапі введенні просто зіп коду будь якої місцевості в цілій Америці. І не важливо нью йорк чи лос анжеліс, обмеження все одно світиться
КинДза
• 06 мая в 17:40
Ответ дляСиреневая цапля
Яку адресу вказуєте? В США, я ж вірно зрозумів?
Я вказую адресу США, вказувала дві адреси ЮЕ (там, де+1 у.е. і безкоштовну). Я купляю собі вже років 8, таких проблем не було