Янка-угомонись• 05 мая 2025
В житті настав дурдом..
Зі здоровʼям не дуже добрі справи. З роботою так само, кредитки пішли в рух. Скоро колишній чоловік подав на розлучення. Обманув і кинув на гроші. Я не розумію… мене хтось прокляв? Затримка також кд, тести робила негативні…вже думаю якісь проблеми і по жіночому……
Я скоро помішаюсь. В дитини теж запроси
Мій колишній майже їде в інше місто взагалі бо в нього там справи дитина на мені повністю
Дівчат я скоро поїду дахом. Вага росте було зайвих 20 кг вже 25. Мені здається мене хтось прокляв ну чесно
Я не знаю як то все розгребти
Я скоро помішаюсь. В дитини теж запроси
Я не знаю як то все розгребти
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ длявентиляторная
А чего расходитесь? Может помиритесь?
Ні, він сам подав на розвод
І ще й їде в місто в якому буде шлятись із своїми друзями по шалавам
вентиляторная• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Ні, він сам подав на розвод
Работает? Деньги хоть дает?
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ длявентиляторная
Работает? Деньги хоть дает?
Працює і заробляє дуже великі
Мені давав сльози і взагалі приховував свій дохід від мене
ГороховаЯ• 05 мая 2025
Сосредоточиться на себе, работа, здоровье, диета. Ребёнку сколько, жилье свое? Подработки возможны, помощь родителей? Держитесь
Слава Українi• 05 мая 2025
Ой автор, ви не одна, я теж зараз в процесі розлучення, 13 років шлюбу, 2-є дітей, скоротили на роботі, потрібно продавати будинок і ділити його.
Але я не впадаю у віддай, знаю, ці негаразди тимчасові. Іноді дуже накриває, можу поплакати, потім сльози витру і кажу собі, нічого в тебе все вийде!
вентиляторная• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Працює і заробляє дуже великі
О, прям как бывший((( мы 6 лет в разводе, сегодня мне напомнили о нем, то я опять в этом дерьме будто извалялась, брррр
Поплачьте и начните новую жизнь, как немного попустит!
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
Нема взагалі допомоги ні від кого
Малому 10 буде
А я ще й страждаю за тим дебілом який на розвод подав . Я на таких качелях емоційних в останні 2 тижні я ворогу не побажала б
Малому 10 буде
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ длявентиляторная
Я плачу і легше не стає
Я ще благала не подавати на розлучення! Ридала і просила і 1000 смс писала
Але він сказав заяву забирати не буде йому пофіг
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
Алименты с минималки или?
З мінімалки . Бо перед державою в нього мінімалка
Гомосноб• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Працює і заробляє дуже великі
ну так подайте на аліменти, шо ви ниєте
КАПСЛОЧНИЦА• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Ні, він сам подав на розвод
Это бы меня меньше всего беспокоило. С кем и где он будет шляться. Он бывший, пора забить и забыть. Пора о себе подумать. Нервы успокоить и все встанет на свои места со временем. Уехал в другой город, это даже к лучшему. С глаз долой из сердца вон!
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ дляГомосноб
ну так подайте на аліменти, шо ви ниєте
З мінімалки мені до фіга перепаде ))
ГороховаЯ• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Нема взагалі допомоги ні від кого
Малому 10 буде
Неудивительно, даже если он м..к и это все к лучшему, вас ещё будет колбасить. Надо время. Дердитесь
Гомосноб• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
З мінімалки мені до фіга перепаде ))
зверніться до адвоката, там є і інші варіанти
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ще не поїхав але скоро поїде і на довго
А суд щодо розлучення йде
Просто триндець
І я в такі жахливій ситуації
А суд щодо розлучення йде
Просто триндець
І я в такі жахливій ситуації
вентиляторная• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Я плачу і легше не стає
Я пила 2 месяца и даже курить начала. 10 лет были вместе….
Тяжело идти дальше, как бы плохо не было с ним, но это стресс. А через 2 месяца посмотрела на себя, думаю, че рыдала? За чем?
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ длявентиляторная
А я курила до цього майже пачку в день а тепер 3!!!! Скоро вже не буде за що курити, кредитки в мінус йдуть (((
ГороховаЯ• 05 мая 2025
Это вы писали сегодня что подал за спиной на развод.
Пройдёт время и вы порадуетесь что отвело и подумаете и за чем страдала. Правда.
вентиляторная• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Ай, бросать надо! Много курите! Собирайтесь, у вас есть ребёнок, вы не одна!
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ длявентиляторная
Разом ми більше не будемо але я живу далі тими спогадами а точніше емоційними гойдалками на які він мене посадив скот
І ще й сам подав на розлучення і відмовився забирати заяву і все
АфродитаПетровна• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Ні, він сам подав на розвод
Бачили очі що купували.
Янка-угомонись
• 05 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
Так я писала (
Я сподіваюсь бо зараз ковбасить страшно ментально
ГороховаЯ• 05 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Подумайте о здоровье, хватит так курить. И поговорите с ребёнком, Поддержите его у него стресс от вашего вида. Ему тоже тяжело. Взбодритесь, надо идти дальше
АфродитаПетровна• 06 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Працює і заробляє дуже великі
Заробляйте ви і приховуйте.
вентиляторная• 06 мая 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Хотите посмеяться? Через 2 месяца появился мой нынешний муж. Я собралась, подала на развод сама.
Прибежал бывший, на коленях ползал, хотел назад))) это было смешно, но уже не надо было)))