ЖующаЯКонфету• 06 мая в 00:04
Сколько мне лет?
Ответ в конце напишу
Ластоноша• 06 мая в 16:30
Ответ дляЖующаЯКонфету
35 лет
Змеи ))
Філери роблять старі тьотки у яких на губах морщини. І чим більше зморшок, тим більше свисток. Тому коли бачу оттакі наколоті губи, мозок автоматично додає віку. Ще й засвічено фото там де повинні бути зморшки. Я б фото дала 45-50 років. А якщо б я побачила зморшки що повинні бути у 35 річних, то тоді б дала по віку.
Барабан для дорослих• 06 мая в 16:40
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Не обижайтесь, но с филлерами сложно точно определить возраст. Вы выглядите отлично. Я старше, тоже пользуюсь услугами косметолога
фото 1 нагадало пластмасову бiлу маску з фильму ПИЛА (оту бiлу з червоними щичками)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 мая в 18:02
30-40. кто вам сказал, что такой рот- это красиво? выкачайте немедленно
Не заздріть тьоті• 06 мая в 18:12
Ответ дляЖующаЯКонфету
35 лет
Змеи ))
О! Я таки была права выглядите на 27, но жаль что не естественно ❤️❤️❤️
Ранковий базар• 06 мая в 20:15
Ви дуже гарна. Але я б робила губи меншими, якщо це не ваші природні. Чи можливо це ракурс такий
ИзЮмрудная• 06 мая в 23:43
Ответ дляЖующаЯКонфету
35 лет
Змеи ))
Автор, по одному фото сложно судить, но на этом вы очень хорошо выглядите на свой возраст. Я сначала подумала лет 30, а может и меньше. На советчице всегда добавляют лет 10, эти ответы не информативны