Пульт от линолеума• 06 мая 2025

Овны брехуны или нет? По вашим наблюдениям?

Всегда было сложно общаться с Овнами. Резкие, грубые для меня. Но уважала их за лидерство и правду как мне казалось. Сейчас появилась приятельница с которой часто общаемся из за детей но она часто не помнит что говорила пару мес назад. Например что ей очень понравилась поездка в Грецию. Сейчас говорит что было ужасно и больше туда не хочет. Или говорит что тренер отвратительный и они не будут водить ребенка на тренировки больше. Через неделю две говорит что заказали новую форму.. и так очень много историй))
Я стараюсь избегать Близнецов тк в моей жизни они все одинаково сочиняют а для меня это флаг к не общению. Но Овнов считала прямолинейными правдолюбами. Я просто не терплю ложь и вижу ее сразу.
Малая Налегке• 06 мая 2025
Ответ дляТелепузик
Вообще-то прямолинейность на грани с хамством и бестактностью одна из самых выраженных черт овна.
Но люди разные, есть нетипичные представители.
У меня сводный брат-овен , не упрямый, не конфликтный, не вспыльчивый флегматичный валенок-полкаблучник.
Первый пункт про меня и всю жизнь так. И ко всем при том, но я как-то против вранья, я нормально воспринимаю негатив комменты по поводу своей персоны. Бывшему памятник при жизни надо поставить.
Близнецы- худший знак в МОЕМ окружении, никогда не могла понять что на самом деле из себя представляют. Безусловно, у каждого свое восприятие.
автор Пульт от линолеума • 06 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Це правда. Ми з кумою як зустрічалися вдома, вона могла спокійно до 6-ти ранку сидіть, повна сил і рот не закривався. Я вже давно куняла і думала, коли ж вона здується😂
Ой да тоже когда то была такая Овен на детской площадке. Практически незнакомый человек пытается залезть в душу и уже планирует когда мы встретимся семьями играть в настолки до утра. Это была наша последняя встреча. Ну его
Пьяная вишня• 06 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Я куму люблю, але іноді її буває занадто багато😂 коли в людей забагато енергії це іноді теж напрягає
ГороховаЯ• 06 мая 2025
Ответ дляПампушечка
Угу. Усі мільйони овнів, як під копірку однакові. Дитячий садочок якійсь.
1/12 населення землі однакова. І всі люди діляться на 12 однакових груп. Отак 11 людей знаєш - все, тепер ти знаєш усіх і тебе ніхто не здивує))
ГороховаЯ• 06 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Згодна. Але вважала що Овен правдолюб такий собі. Але який цю правду в лоб говорить. А тут у мене дисонанс. Є ж спільні риси у знаків.
Нема. Є спільні риси у окремих людей
автор Пульт от линолеума • 06 мая 2025
Ответ дляПузата Хата
До чого тут назва знаку? Якщо є ще асцендент, стеліум та знак по місяцю.
Пояснюю: асцендент це те, яким ми бачимо людину, тобто він у нього може бути в близнюках і поводить він себе у соціумі як Близнюки, і люди його таким бачать. Стеліум це скупчення планет в одному знаку, наприклад, як у вас в рибах, а в нього в іншому знаку, наприклад в стрільці. Знак по місяцю- дивимось в якому знаку в нього місяць. Теж може багато говорити про людину. Його характер, емоційність і тд. Тому не треба міряти людей по одній лише назві знаку зодіаку, бо є дуже багато інших факторів.
Я Близнюки, знак який ніхто не любить, але в мене немає тих рис, які є у близнюків, таких як: брехня, балабольство, зрада, я не люблю подорожі і ’двіж’, гучні компанії, взагалі компанії. Хоча є і багато чого іншого від близнюків. Але домінуючий знак в мене це Козеріг та асцендент в раку.
Ви мабуть травневий Близнюк? Так?
ГороховаЯ• 06 мая 2025
Ответ дляПузата Хата
І як часто той асцендент змінюється?)
автор Пульт от линолеума • 06 мая 2025
Ответ дляПузата Хата
Близнюків червневих не сприймаю не за брехню а за двуличность. Бо розумію що людина підлаштувалась під мене і погоджується зі мною. Якщо після мене вона буде спілкуватися з тим хто протилежної думки буде теж саме. Ну і поцінувачі плітків.
Але у мене була дуже гарна знайома. Травнева близнючка. Ось вона мені дуже імпонувала. Думала вона Телець. Вона теж так вважала що у неї більше тельцовсього. Але я згодна щодо планет.
ГороховаЯ• 06 мая 2025
Перловая Кашка• 06 мая 2025
Сын Овен.
Не врет, всегда говорит как есть, с самого раннего детства
Я_канеша_извиняюсь• 06 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Я немного о другом, Ваша кума просто беспардонная, энергия тут ни при чём.
Я_канеша_извиняюсь• 06 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Она могла в эмоциях наговорить вам о своих ’планах’, а на утро бы забыла о них).
Пьяная вишня• 06 мая 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Там і енергія бʼє ключем
Я_канеша_извиняюсь• 06 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Там і енергія бʼє ключем
Не спорю. Если бы она была хорошо воспитана, то нашла бы место, где применить свою энергию, а не докучала Вам своей болтовней.
Пузата Хата• 06 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ви мабуть травневий Близнюк? Так?
Червень
Пузата Хата• 06 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
І як часто той асцендент змінюється?)
Він не змінюється. Як і натальна карта. Людина народилась в певний час і в певному місці, і саме в цей час ми дивимось де знаходяться планети, в яких будинках, знаках і в яких аспектах. І можемо побачити з якими рисами, талантами, задатками, до чого схильність у цієї людини. Це на все життя. А далі вже в залежності як ця людина проявить себе, чи буде прокачувати ті таланти, все інше вже залежить від зовнішніх факторів, соціуму і тд. Не завжди люди з даром чи талантом досягають успіху саме в цьому, бо часто йдуть іншим шляхом через вплив інших людей (батьків чи ін). Обирають інші професії, і шкодують все життя, що не на своєму місці.
ГороховаЯ• 06 мая 2025
Ответ дляПузата Хата
Я про те, яка повинна бути різниця у народженні, щоб був різний той асцендент? А то у сина два однокласники близнюки (не по зодіаку) і вони різні і друзі у них різні, бо ’інакше сприймається’. Пара хвилин різниця в народженні))
автор Пульт от линолеума • 06 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
Не буде він у них різний. Я в асцидент взагалі не вірю. Я близнюк по асциденту наче. Але я не веду себе в соціумі як близнюк і мене точно не можуть так сприймати інші. Бо я закрита, мало говорю. Більше спостерігаю і роблю висновки.
ГороховаЯ• 06 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ну так нічого не буде різне. І знак зодіаку, і виховання. А хлопці різні. Один активно злий, обманює, насміхається, ’вислужується’, інший захищає часто від першого, тиха спокійна дитина.
Ну в десятий раз напишу про однокласницю, з якою ми народились в одну годину, і спільної не було взагалі жодної риси, протилежності по усіх фронтах.
То чого ви чекаєте від якогось гороскопу?
ПуГоФФка• 06 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ну где то же сбрехала выходит. Я никогда не была в Греции. Уже заскринила отели некоторые, изучала месяц точно куда лучше поехать. И тут мне выдают что там ужасное море и не стоит туда ехать. У меня например не изменилось мнение о моем отдыхе с осени))) как оно может изменится))
Греция разная. На островах круто, на материке в некоторых местах мусорник а не море
Пузата Хата• 06 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Значить ви по стеліуму більше, а не асценденту. Або по місяцю, якщо він у вас Тед в Рибах-тим паче
Пузата Хата• 06 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Буде. Якщо в одного на куспіді, а у іншого вже асцендент перейшов в інший знак.
Пузата Хата• 06 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
Навіть пару хвилин. Особливо якщо у одного на куспіді, то у іншого асцендент перейшов в інший знак. Відповідно дома теж змістилися і планети в них.
Брюлик в стразах• 06 мая 2025
Овни самі чесні зі всього зодіаку, нам влом обманювати.
Найбільші брехуни Раки.

Ваша подруга не бреше, а змінює думку. Розрізняйте, коли людина вам щось пообіцяла і не виконала, і коли висловила що їй щось не подобається, але в силу обставин приймає своє рішення. Це не брехня.