Мексиканочка• 06 мая в 15:03
Очень понравились духи. Но, не готова покупать большой флакон. Подскажите пожалу
где можно купить миниатюрку? Или на распив? Но как быть уверенной что это не подделка? Расскажите, посоветуйте пожалуйста где Вы покупаете?
Аноним_Русалка• 06 мая в 16:31
Ответ дляПес Патрон
На кремчике у продавцов с высокой репутацией.
Пробники-миниатюры фирменные можно брать на мейкапе, лагранде, том же кремчике и тд.
Я теж є користувач кремчику , постійно слідкую там за темою , а от купляла там раз чи два , один раз у продавця з міста П , з дуже високим рейтингом , прийшла паль за кілька тисяч. Їй люди ставлять мінуси , а вона перетирає з модераторами і їй видаляють .І взагалі, гидко дивитися , коли виявляють продавців фейку , дівчата чудово знають , що взяли той шмурдяк з дві копійки , проте на вітрину виставляють як оригінальні
Пес Патрон• 06 мая в 16:37
Ответ дляАноним_Русалка
Так чего ви соромитеся написати, хто це?
Думаю, всім юзерам корисно буде.
Особисто я найчастіше беру якісь дуже штучні речі, не популярні, не затребувані, тож, підробляти їх сенсу особливо нема.
А от всілякі баккари і наркотіки загалом підробляють, аж гай шумить.
Думаю, всім юзерам корисно буде.
Пес Патрон• 06 мая в 16:39
Ответ дляНенька наша
Для чого свідомо купляти можливі підробки і витрачати море грошей ?
Краще купити меньше , але бути впевненим, що оригінал.
Ну то купуйте, хіба я вас силую?
Є речі, які ніде більше не купити, крім як у розпиві. Не сефорою єдиною світ парфумерії живе.
Аноним_Русалка• 06 мая в 17:40
Ответ дляПес Патрон
Думаю, всім юзерам корисно буде.
Не хочу з нею звʼязуватися ,така людина , я свої шишки набила , маю досвід , більш не піду , а за інших я відповідальність не несу
Пес Патрон• 06 мая в 18:07
Ответ дляАноним_Русалка
Тутешні адміни теж у змові, чи чого ви боїтеся?
Або кажіть б, або не кажіть а. Бо це дурнувато виглядає. Ви кинули тінь на купу людей, а потім розповідаєте про відповідальність.
Залізна тьотя• 07 мая в 17:46
Ответ дляМексиканочка
Так, всюди є, а як зрозуміти, що там оригінал?
Заказывала больше 20 раз на кремчике у разных продавцов, всё ок и с ароматом, и со стойкостью. Возьмите для начала 2-3 мл, раз так боитесь, мне этого обычно достаточно понять нужен мне флакон или нет. Понять оригинал или нет достаточно просто, нет раскрытия, отдает спиртом или стойкость никакая.