Заліковий троль• 06 мая 2025

У кота дерматит на лапі. Може хтось має здогадки що це?

Помітила на задній лапі з внутрішньої сторони таке, трохи облисіло і почервоніння. Мастила тиждень кремом унісан за порадою лікаря. Почервоніння пройшло моментально, але облисіла і друга нога в тому ж самому місці.
Будемо їхати в клініку, кіт домашній, на вул цю не ходить. Може у когось буль щось схоже? Поділіться досвідом, будь ласка, переживаю..
Стрекозей• 06 мая 2025
лишай
Красавица писяная• 06 мая 2025
Аллергический дерматит, у меня такоге у кота от персила было.
Убралала порошек, само прошло за пару дней
Что нового появилось или корм?
Стрекозей• 06 мая 2025
ідіть до ветеринара хай зішкріб зробе і назначить вам лікування
Красавица писяная• 06 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
лишай
как вы без скоба ? у меня при аллергии пятнами с чуханием сыпит
Ручки-Крючки• 06 мая 2025
На подкожный клещ похоже.
автор Заліковий троль • 06 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
лишай
Кіт не чухається зовсім
Стрекозей• 06 мая 2025
Ответ дляКрасавица писяная
так може і дерматит, а може і лишай, лишаїв тих мільон видів
Стрекозей• 06 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Кіт не чухається зовсім
і шо? Це не показник
АнтиТроль• 06 мая 2025
Это похоже на демодекоз
автор Заліковий троль • 06 мая 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Что нового появилось или корм?
Наче нічого. Почала прати капсулами перволь, раніше аріельом прала, можливо в цьому справа..
Баба на горошині• 06 мая 2025
Що їв? У мого таке було від шматочка сирої риби, яку він зкомуниздив, поки я готувала.
автор Заліковий троль • 06 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Міг різне зїсти, професійно краде..
Руда ліса• 06 мая 2025
у моей кошки такое было от консервов Гурмэ
Баба на горошині• 06 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Міг різне зїсти, професійно краде..
Думаю там і шукати треба. Нашому тоді кололи 5 днів якісь уколи.
Ручки-Крючки• 06 мая 2025
Ответ дляАнтиТроль
Это похоже на демодекоз
Такая же мысль сразу пришла, демодекоз он же подкожный клещ, животное может чесаться больше обычного, хотя это не всегда характерно для демодекоза.
автор Заліковий троль • 06 мая 2025
Ответ дляАнтиТроль
Это похоже на демодекоз
Скажіть, будь ласка, чи заразне для людей?
АнтиТроль• 06 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Нет, но котика надо лечить. Но я не уверена на 100% что это он, но похож
Красавица писяная• 06 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
ну у меня резко на смену порошка такие ранки ..аллергик.
Красавица писяная• 06 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
мы коололи, пока не нашли причину...сейчас только детским порошком
Баба на горошині• 06 мая 2025
Ответ дляКрасавица писяная
У нашому випадку це була реакція на рибу. У вашому на порошок. У автора взагалі може бути зовсім інший збудник такої реакції.