Заліковий троль• 06 мая в 15:04

У кота дерматит на лапі. Може хтось має здогадки що це?

Помітила на задній лапі з внутрішньої сторони таке, трохи облисіло і почервоніння. Мастила тиждень кремом унісан за порадою лікаря. Почервоніння пройшло моментально, але облисіла і друга нога в тому ж самому місці.
Будемо їхати в клініку, кіт домашній, на вул цю не ходить. Може у когось буль щось схоже? Поділіться досвідом, будь ласка, переживаю..
Стрекозей• 06 мая в 15:05
лишай
Красавица писяная• 06 мая в 15:06
Аллергический дерматит, у меня такоге у кота от персила было.
Убралала порошек, само прошло за пару дней
Что нового появилось или корм?
Стрекозей• 06 мая в 15:06
ідіть до ветеринара хай зішкріб зробе і назначить вам лікування
Красавица писяная• 06 мая в 15:06
Ответ дляСтрекозей
лишай
как вы без скоба ? у меня при аллергии пятнами с чуханием сыпит
Ручки-Крючки• 06 мая в 15:07
На подкожный клещ похоже.
автор Заліковий троль • 06 мая в 15:07
Ответ дляСтрекозей
лишай
Кіт не чухається зовсім
Стрекозей• 06 мая в 15:07
Ответ дляКрасавица писяная
так може і дерматит, а може і лишай, лишаїв тих мільон видів
Стрекозей• 06 мая в 15:07
Ответ дляЗаліковий троль
Кіт не чухається зовсім
і шо? Це не показник
АнтиТроль• 06 мая в 15:08
Это похоже на демодекоз
автор Заліковий троль • 06 мая в 15:08
Ответ дляКрасавица писяная
Что нового появилось или корм?
Наче нічого. Почала прати капсулами перволь, раніше аріельом прала, можливо в цьому справа..
Баба на горошині• 06 мая в 15:09
Що їв? У мого таке було від шматочка сирої риби, яку він зкомуниздив, поки я готувала.
автор Заліковий троль • 06 мая в 15:10
Ответ дляБаба на горошині
Міг різне зїсти, професійно краде..
Руда ліса• 06 мая в 15:11
у моей кошки такое было от консервов Гурмэ
Баба на горошині• 06 мая в 15:11
Ответ дляЗаліковий троль
Міг різне зїсти, професійно краде..
Думаю там і шукати треба. Нашому тоді кололи 5 днів якісь уколи.
Ручки-Крючки• 06 мая в 15:11
Ответ дляАнтиТроль
Это похоже на демодекоз
Такая же мысль сразу пришла, демодекоз он же подкожный клещ, животное может чесаться больше обычного, хотя это не всегда характерно для демодекоза.
автор Заліковий троль • 06 мая в 15:12
Ответ дляАнтиТроль
Это похоже на демодекоз
Скажіть, будь ласка, чи заразне для людей?
АнтиТроль• 06 мая в 15:20
Ответ дляЗаліковий троль
Нет, но котика надо лечить. Но я не уверена на 100% что это он, но похож
Красавица писяная• 06 мая в 15:29
Ответ дляЗаліковий троль
ну у меня резко на смену порошка такие ранки ..аллергик.
Красавица писяная• 06 мая в 15:29
Ответ дляБаба на горошині
мы коололи, пока не нашли причину...сейчас только детским порошком
Баба на горошині• 06 мая в 15:50
Ответ дляКрасавица писяная
У нашому випадку це була реакція на рибу. У вашому на порошок. У автора взагалі може бути зовсім інший збудник такої реакції.