Проработник• 06 мая в 15:30
Куди поїхати на море з дітьми влітку?
В липні. Дітям 8 і 3 роки. Їхатиму вперше. Трохи боюсь, чи зорієнтуюсь в аеропорту. Бюджет до 100тис. Можливо порадите готель? Дивлюсь Іспанію, Словенію, Болгарію …
АнтиТанкист• 06 мая в 15:37
Турречина початок червня - Кишинів трансфер. Болгарія - трохи замахаєтесь з дорогою, але реально теж. Так втомлює ця дорога, що Одеса - просто кайф, 4–5 годин і ти на морі, супер локації, супер ресторани/кафе і парки
12 галюцинаций• 06 мая в 15:38
Ответ дляАнтиТанкист
І супер тривоги з дронами над головою(( відпочинок шикарний просто. Для мами з дітьми - саме те
12 галюцинаций• 06 мая в 15:40
Автор, потяг до Кишинева/Перемишля тощо і літак будь-куди. Де знайдете потрібні Вам умови і ціну. Або автобус в Болгарію.
Ластовиння• 06 мая в 15:40
Ответ дляАнтиТанкист
так з Одеси вже й до Кишиніва рукой подати
Проработник
• 06 мая в 15:41
Ответ дляБабка-ежика
та это понятно, в каком городе?
Дніпро. А шо?)
АнтиТанкист• 06 мая в 15:41
Болгарія, Асторія, купувала через чернівецького туроператора ( дешевше, ніж в Києві). Потяг до Чернівців, і автобус туроператорів. Кордон- 1 година, бо водії їдуть в свій фіксований час і знають румунську.
12 галюцинаций• 06 мая в 15:42
Тільки ви пізно надумали, вже ціни зашкалюють. Бронювати бажано в листопаді-грудні на літо.
Проработник
• 06 мая в 15:42
А їздять на море в Румунію?)) як там з цим? Дивлюсь це саме ближче шо є)
Ластовиння• 06 мая в 15:43
мені більше сподобалось летіти з Жешува, в Кишиніві дуже напряжно було в аеропорту, бо водночас дуже багато рейсів на реєстрації, черги страшні просто, але я з Ха, мені все одно гемор що туди, що туди, хоча , перетин кордону до Молдови легший був
Проработник
• 06 мая в 15:43
Ответ для12 галюцинаций
А є потяг до Кишинева 😳? Перемишль знаю що є.
Розвідка Маші• 06 мая в 15:43
я бы на вашем месте смотрела Турцию, чтобы минимально планировать самостоятельно
Вумна вутка• 06 мая в 15:43
В Болгарию глупо ехать, 100 тыс. вполне хватит и на Грецию, Испанию, Черногорию или Албанию. А море и природа там намного лучше.
Бабка-ежика• 06 мая в 15:43
Ответ дляПроработник
Дніпро. А шо?)
Тогда если вы всерьез рассматриваете Болгарию - рассмотрите и Одессу. Море одинаково, а к шахедам / ракетам вам не привыкать. Но геморроя однозначно меньше
А если настроены за границу, тогда не едьте в Бг, она не стоит этих денег.
В Испании хорошо ))) Я б вам Грецию посоветовала - прекрасное море и страна интересная, но я туда только машиной ездила. Что там с самолетами - без понятия
АнтиТанкист• 06 мая в 15:44
Ответ дляЛастовиння
Та була в Болгарії і в Одесі минулого літа і пожалкувала, що взагалі поїхала в ту Болгарію. Одеса - круче!
Ластовиння• 06 мая в 15:44
Ответ дляАнтиТанкист
у автора двоє маленьких дітей, в чому крутість Одеси для них?
КинДза• 06 мая в 15:44
Ответ дляАнтиТанкист
Або Греція з Сучави, трансфер з Чернівців 20 євро
Бабка-ежика• 06 мая в 15:44
Ответ дляПроработник
В Румынии неоправданно дорого, море, как по мне, еще хуже чем в Одессе. Румынов мы всегда летом встречаем в Греции )))))
Ластовиння• 06 мая в 15:45
Ответ дляПроработник
з Київа потяг є
Шкала Радощів• 06 мая в 15:45
Ответ дляБабка-ежика
Там вчера люди погибли
12 галюцинаций• 06 мая в 15:45
Я батькам забронювала відпочинок в Болгарії в українському комплексі Разом. Там всі працівники українці, прямий трансфер автобусом з декількох міст, без заїздів в інші готелі. Хороша ціна, непогане харчування повний пансіон. У них декілька корпусів і дитячий табір. Без посередників путівки продають. Знайомі були - задоволені
Дуб береза• 06 мая в 15:46
Ответ для12 галюцинаций
Так если мама из условного Киева, то ей не привыкать 🤷
12 галюцинаций• 06 мая в 15:46
Ответ дляПроработник
Є, з Києва
Бабка-ежика• 06 мая в 15:46
Ответ дляШкала Радощів
Там вчера люди погибли
а в Днепре не гибнут? Я поэтому и спросила автора, откуда она. Была б из Черновцев - свой город не советовала бы
КинДза• 06 мая в 15:46
Ответ дляБабка-ежика
Вы думаете, Греция какая-то другая будет, если туда самолётом прилететь ?