Зліпок ступні• 06 мая в 15:21

Греція

Привіт усім!
Хто гарно знається на Греції, порадьте відпочинок в готелі (бажано одразу з готелем гарного рівня) з дітьми 19 і 16 років. В Грецію будемо їхати вперше, хочеться відкрити для себе цю країну з найкращих сторін. Так щоб можна було повалятися на пляжі, вечором пройтися десь і ще на пару екскурсій цікавих поїхати.
Розглядаємо переліт, кінець червня - початок липня.
Всім дякую!
zluchka5• 06 мая в 15:42
посмотрите на Аккрд туре, мы собираемся 17,07 музыка прибоя
Чесно брешу• 06 мая в 15:46
Розглядайте Іонічне море, не Егейське. два рази були в готелі Pappas 3*. Перша лінія, до міста близько. В Афіни також недалеко. Море просто чудове
Чесно брешу• 06 мая в 15:49
автор Зліпок ступні • 06 мая в 16:27
Ответ дляЧесно брешу
фото
Дуже гарно! Щиро дякую за пораду!
Тролю як можу• 06 мая в 20:18
Ответ дляЗліпок ступні
Дуже гарно! Щиро дякую за пораду!
Ми облюбували Олімпійську Рів’єру, чудовий безкінечний пляж Паралія біч, купа музеїв, фортеця, поруч Олімпійська гряда, термальні джерела.... купа всього, ми не один раз відпочивали там, а ще все не об’їздили. Зупиняємось завжди в сімейному готелі, відношення до гостей, як до рідних. До моря кілька хвилин пішки, водичка Вже й заприятелювали з власниками, Afroditi hotel https://www.booking.com/hotel/gr/afroditi-paralia-...;
Але вигідніше напряму у них на сайті готелю купляти. Крім того, на їх сайті є сімейні 2к номери з кухнею, на букінгу і туроператорам вони їх не виставляють, можна (і бажано) відразу готівкою на місці оплачувати. Поруч є чудовий сімейний ресторанчик, дуже смачно готують і порції великі, є багато інших,в тому числі з морепродуктами.
Екскурсій теж багато
Ку-кусик• 10 мая в 10:24
Ответ дляТролю як можу
Екскурсій теж багато
Підкажіть, будь ласка, ви туди як добирались?
Ку-кусик• 10 мая в 10:25
Ответ дляЧесно брешу
Підкажіть, будь ласка, ви купували пакетний тур чи все самі? Як добирались?
Тролю як можу• 29 мая в 10:10
Ответ дляКу-кусик
Ми завжди машиною їздимо