Несу пургу• 06 мая в 17:12
Чи важко вчитись водити авто?
Я ніколи не водила авто, завжди була пасажиром ,останнім часом виникло таке бажання навчитись водити
Жинси на дитину• 06 мая в 17:18
Я кайфую в машині сама, але тільки по тим маршрутам по яким хоч раз їздила. Нові маршрути мене лякають, але їду. Ось планую зараз поїздку на літо до Хорватії зі Словаччини.а і за кермом акивно з початком війни, а до цього в Києві тільки школи/ магазини/ гуртки і тд
Я_канеша_извиняюсь• 06 мая в 17:23
Ні не важко, головне бажання . Обирайте одразу автомат, бо механіка не одразу піддається ну і для міста автомат то тема
Манка Я• 06 мая в 17:24
Автор , найдите хорошего учителя , который подходим именно Вам
Я более 10 лет не могла стать водителем , хоть права и были
оксюморон• 06 мая в 17:25
Автор, зависит от человека....надо пробывать...мне нпучиься было по сложности на 4 из 5.( не могла прнять когла нужно скоросьи переключать, потом пришло само). Сейчас пвтоиат, но механика не пугает. Пугают расстояния...пробки, протиснуться где то, выезд на дачу...мне норм. Но дальняя поездка (300-500 км) некомфортно.... хотя стажа 23 года
КартаБезКомиссий• 06 мая в 17:32
Ні, не важко. Головне нормального спокійного інструктора знайти. А для більшої мотивації навчитися частіше думайте так, наче ви вже водите і все гарно вмієте, і яке задоволення відчуваєте від процесу, і як багато за допомогою цієї навички ви можете зробити. Це дуже надихає і налаштовує на правильний настрій
Ноу коммент• 06 мая в 17:36
Мені було важко. Такий страх був що не хочу навіть згадувати. Вчилась по часу в 4 рази довше ніж всі знайомі. Отримала права. Далі через силу їздила 2-4 в тиждень. Від постійної тривоги отримала панічні атаки.
Далі на антидепресантах водіння пішло як по маслу. Зараз вже рік як я за кермом. Стресую тільки на дуже загружених і складних перехрестях. А так все добре, без машини вже життя не уявляю.
Складно було пережити цей період. Чи був він вартий того? Ну мабуть що був.
Міні-бікіні• 06 мая в 18:05
Вперше сіла за кермо в 11 років (в селі, де проживала), дід навчив, потім до 17 років їздила кожного дня в школу. Пізніше отримала права, а потім і купила своє авто. Зараз мені 42роки, але не їзжу, прям паніческі боюся. Навіть, у селі. То куриця вибижить на дорогу, то люди ходять не так. Короче, в юності не було страху.
Скоро_вчера• 06 мая в 18:09
я дуже хотіла тому і на курси разом з чоловіком пішли, і перші кілька місяців їздили вдвох в режимі один водій інший штурман, на наступну поїздку міняємось.
інструктор в автошколі попався дебіл, але навіть він не зміг відбити охоту.
за кермом уже 18 років, навіть вагітна їздила до останнього дня.
зараз в сім´ї два авто - моя механіка, чоловіка автомат. якщо треба - міняємось :)