жижифреймут• Изменено 14 апреля в 19:33
З якої спроби ви склали на права й де? Механіка?
Скільки годин відкатали?
Їздите впевнено?
Мальчун-задирун• 14 апреля в 19:39
С первой, в школе отказала 10 часов ( так можно было)
По селу ( 8 лет)
...аяприкольная• 14 апреля в 19:45
Муж не сдал вождение с первого на туполева пять лет назад (теорию с первого сдал), знающие сказали что пока через черную кассу не заплатит через учителя практики из автошколы нет смысла и пытаться вождение сдавать (в их группе никто сам не сдал). Дал по черному сразу сдал тк сроки поджимали
Тоскующая• 14 апреля в 19:53
Миколаїв.Все літо через день брала уроки по 1.5 години.Маршрут один.Все на зубок знала, всі парковки( паралельні, раком, боком).Автівка інструктора з автошколи, т.б знала як під горку не заглохнути.Все одно два рази нездача.Поки не заплатила
Крайня невістка• 14 апреля в 19:53
З першої, шість років тому, але вся група платила) Їздить почала з літа 24р, брала ще раз інструктора, від´їздила 20 годин, потім ще з кумом під боком хто зна скільки. І всерівно сцикотно, в нові місця спочатку на маршрутці на розвідку, а потім на машині
Вбигудях• 14 апреля в 21:10
з першої, і теорію, і їзду. Механіка, 20 годин їзди до екзамену, після взяла ще 3 заняття по 1 годині
Мама Чели• 13 мая в 17:00
з першої спроби, Львів, відкатала не багато, бо брала приватні уроки, а не ’базу годин’ від автошколи, й ’шось там трошки вміла зі зчепленням дружити до того’ - назвемо це давали покататись на безлюдних вуличках)