Герцогиня• 06 мая 2025
Жінки військових питання до Вас...
Дівчата, як змінились ( і чи змінились) Ваші стосунки з чоловіком після того як він пішов воювати?
Джонсонюк• 06 мая 2025
Ответ дляЗвоночек
У нас все по-старому, але у мого служба специфічна, пів року він був десь ближче до кацапів, але зараз повернувся і поки працює тут. Зранку пішов, ввечері прийшов. Як колись. Єдине, я за пів року звикла бути сама, тому адаптуюся
і так щоразу-після повернення намагаюся притертися знову
В мене проще : 2 тижні через два, або через 4. Зараз на 4 тижні поїхав.
Вспіваю скучити і не відвикнути.
Зоряний Шлях• 06 мая 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Читаю, та якось не розумію, де і коли вони ще інших жінок знаходять? Коли там ще любов крутити? Жах просто...
А ви думаєте , що там жінок не має? Є і ті, які воюють, є медики, є волонтери. Там своє життя. Це перше.
Друге, хлопці часто квартируються у людей, там ж також є жінки...
А те, що коли... Ну це ж не коли під обстрілами на нулі...
Про проституток і вартість навіть не буду розповідати. ( все дуже дорого) Бо кум і чоловіка декілька друзів, такі речі розповідали, то логічного пояснення не має. Але там інше реально життя, інші умови.
220В• 06 мая 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Они больше 20 лет были вместе, и над ней и детьми постоянно трясся, реально идеальная пара и тут такое . Говорят о том,что на адреналине люди не соображают что делают, с кем спят кого любят. Вот такое проявление ПТСР.
Она решила попробовать снова - ее выбор
Всё он прекрасно соображал. Просто новой он раненый и больной не нужен оказался. Вот и попёрся к жене. Кто- то же должен за ним ухаживать.
забиякина• 06 мая 2025
Напишу,як є...мені важко без нього ,тут зрозуміло, і важко з ним.Я відвикла,звикла за 3 роки,4 рік пішов, все робити сама.Абсолютно сама.Важко йому пояснювати чому і чого , та ще багато чого.Він ’відвик’ від нашого життя.
Міряно-переміряно• 06 мая 2025
Ответ длязабиякина
Обіймаю вас
Жінка з перцем• 06 мая 2025
В цілому зрозуміла остаточно, що можу сама все, жити, працювати, ремонтувати, прокачала свою автономність на практиці. Рада цьому досвіду, я дуже змінилася за роки війни. В ту сторону, яку завжди хотіла.
З чоловіком військовим відносини покращилися, ще більш трепетно до мене став відноситися, бо теж відчув ці всі зміни в мені. Але я завжди була досить холодна і сфокусована на собі. Просто відчувала себе трохи вразливою через дітей, що росли і робили мене залежною певним чином. Тепер діти всі студенти, самі заробляють, помагають. Чоловік теж старається, це добре.
Лиса Патрикевна• 07 мая 2025
Ответ длязабиякина
Я Вас дуже -дуже -дуже розумію... У мене така сама ситуація. Обіймаю Вас! Тримайся!