Дама_с_караваем• 07 мая 2025
Съела килограмм кожи. Помогите
Очень вкусная была, обсмаленая на соломе. А теперь плохо 😩 что можно сделать?
Пищалка• 07 мая 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А реально таке їдять без нагальної потреби? ради задоволення?
Так
Оце потужно• 07 мая 2025
Кілограм шкіри, це шматок з половини кабана, приблизно розміром, як у мене килимок у спальні
Трохи злякана• 07 мая 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Те ж саме питання
я коли сало їм, шкіру залишаю. Як її можна їсти
Ужгород• 07 мая 2025
Ответ дляТрохи злякана
Те ж саме питання
А я коли їм сало, сало залишаю) У мене шматки всі з обрізаною шкірою, бо я її зжерла, а син вже доїдає сало без шкіри.