Трільчиха• 06 мая 2025
Ідеї для приготування в аерогрилі
Може є який канал...тікток,телеграм і тд ,де можна дивитися ідеї для страв в аерогрилі?
Ну типу картопля , стейки це все зрозуміло,а хочеться чогось цікавого і різноманіття)
Весела пiсенька• 06 мая 2025
Перці печемо там, цілі. Потім шкірку знімаю, на тарілку кладу, засипаю смаженою цибулею і тертим часником.
Перцюга!
Янгол в камуфляжі• 06 мая 2025
Повелись на рекламу приготовила от силы раз 5 ,как и мультиварка лежит пылится))))
Трільчиха
• 06 мая 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А мені подобається ...але таке багато від кого чую)
Трільчиха
• 06 мая 2025
Ответ дляжижифреймут
є кацапський в ТГ
Піду в той канал, тільки якщо там відкриті коменти ...щоб побажати їм повиздихати)
Трільчиха
• 06 мая 2025
Ответ дляЛЮБА
Шампиньоны в соевом соусе супер просто .
Ще не робила... тільки соевий,чи ще щось для маринаду треба?
Барбітта• 06 мая 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Какая у вас?
Ответ дляТрільчиха
Грибы если мелкие то так оставить , если крупные , то режу на 2 или 4 части , и ставлю на 5-7 минут на 170’ ( мне мешать не надо , так как у меня верх и низ ) , готовлю соевую заливку- соевый соус 50 мл , пару ложек воды , чеснок , черный перец , паприка , ложка столовая уксуса , пару ложек масла подсолнечного( специи по вкусу ) , залить грибы и еще минут 10 доготовить .
жижифреймут• 06 мая 2025
Ответ дляТрільчиха
на жаль))
АнтиТанкист• 06 мая 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Мне тоже не зашло и сушит сильно продукты, а так его хотела
Мультиварка и то лучше
Рожки-да-ножки• 07 мая 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Мультиварка и то лучше
То ви мабуть режим сушилка включили.
Нічого не сушить.
Сушила снеки м´ясні, ягоди, все добре.
Нічого не сушить.
Сушила снеки м´ясні, ягоди, все добре.
Личко Невеличке• 07 мая 2025
Готую кожного дня, швидко, зручно, мін масла
Купа рецептів на ютубі
Я вже і свої власні створюю
Купа рецептів на ютубі
Я вже і свої власні створюю