из желе я• 07 мая 2025
Комбінезони для фітнесу … ну треш
Шукаю комбінезон в спортзал. І вже просто зла невистачає. Майже 90% з відкритою спиною. Для кого їх шиють? Не всі дівчата мають груди 0-2 розміру. А від 3+ не можливо займатися без бюстгальтера . Але ж під відкриту спину його не вдягнеш. Та і взагалі , от для чого в залі гола спина? Щоб чужий піт з лавочок нею витирати?
Порадьте де можна знайти нормальний комбінезон для спорту а не для зйому?