Наташа 87ф• 07 мая 2025

Гв переривання лактації

Порадьте ліки для припинення лактації. Мушу завершити на через лікування. Бромкриптин пила за першою донькою,але там побічні ефекти жахливі
Майструю крила• 07 мая 2025
Дуже невеликий перелік ліків дійсно потребує переривання гв.

Коренная киевлянка• 07 мая 2025
Вони у всіх жахливі, медикаментозне припинення є крайнім вимушеним випадком..
автор Наташа 87ф • 07 мая 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Якщо в мене дуже мало молока,не пити ліки?
Коренная киевлянка• 07 мая 2025
Ответ дляНаташа 87ф
У вас є хоч декілька днів до лікування чи треба негайно почати?
автор Наташа 87ф • 07 мая 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Я вже п´ю антидепресанти
Саджу все зарання• 07 мая 2025
Ответ дляНаташа 87ф
Так если мало вам вообще повезло. За пару дней у меня без лекарств молоко перестало идти, хотя его было очень много. Главное не подсцеживать. Иначе вы запускаете заново железы. Ну и не кормить, понятно
Намакушка• 07 мая 2025
Ответ дляНаташа 87ф
Можна не пити ліки.
Якщо вже дитина нечасто прикладається або з докормом, то реально завершити ГВ без ліків.
Крайня невістка• 07 мая 2025
Можно заваривать и пить шалфей как чай, если это совместимо с Вашими лекарствами. Можно выпить Достинекс.
фафелька• 07 мая 2025
Ответ дляНаташа 87ф
Я вже п´ю антидепресанти
Перевірте на https://www.e-lactancia.org/
Багато антидепресантів сумісні з гв. Я теж на гв і приймаю золофт (сертралін), він безпечний, дозволений і не вимагає припинення гв.

автор Наташа 87ф • 07 мая 2025
Ответ дляНамакушка
Можна не пити ліки.
Взагалі не п´є
автор Наташа 87ф • 07 мая 2025
Ответ дляфафелька
Я п´ю мебікар
Намакушка• 07 мая 2025
Ответ дляНаташа 87ф
Взагалі не п´є
Дитина не прикладається? Тоді точно нічого пити не треба.
автор Наташа 87ф • 07 мая 2025
Ответ дляНамакушка
Ні
фафелька• 07 мая 2025
Ответ дляНаташа 87ф
Я п´ю мебікар
І яке відношення він має до антидепресантів?
Якщо дитина не прикладається і ви фактично завершили гв, нічого додатково приймати не треба. Якщо груди будуть набиратись, можна обережно зціджуватись - не повністю, а тільки до полегшення.
автор Наташа 87ф • 07 мая 2025
Ответ дляфафелька
Мебікар не антидепресант?
фафелька• 07 мая 2025
Ответ дляНаташа 87ф
Мебікар не антидепресант?
Ви читали інструкцію? Вам його психіатр призначив?