Лунтик-паунтик• Изменено 25 апреля в 15:46

Дівчата допоможіть прийняти правильне рішення

У мене зараз вагітність на 39 тижні. Гестаційний діабет ( цукор 6.2 на тощах) та прижигання шийки матки було 7 років назад після других пологів. При гестаційному діабеті бажано народити раніше, бо плід набирає більшу вагу. Після прижигання може шийка відкриватися повільніше і дуже не бажано стимулювати її, щоб не порватися і дитині це шкодить. Попередні пологи мене стимулювали ( прокол міхура і окситоцин) при 5 см перші пологи і при 6 см відкриття другі, бо відкриття у мене було а схваток ні... Тепер я вже просто не їду в роддом дивитися відкриття, бо не відчуваю схваток болючих, не хочу втручань. Але якщо я першу і другу дитину народила приблизно на терміні 38 тижнів і 3 дні зі стимуляцією, то зараз 39 тижнів а нічого не відбувається... без неї. У кого теж не було переймів при великому відкритті? Потім запускався процес і через який час?
So_so• 25 апреля в 15:47
Дайте взятку и сделайте ПКС
Язикувата Хвеська• 25 апреля в 15:49
Я не зрозуміла в чому страх стимуляції?
Безлім на все• 25 апреля в 15:49
Домовтесь за кесарів розтин
Опля Картопля• 25 апреля в 15:49
Почему у вас нет договорного врача, который вам правильно роды проведет????
ИМХОля• 25 апреля в 15:50
Договоритесь о кс и все
Язикувата Хвеська• 25 апреля в 15:51
В мене було повне відкриття, а потуг не було. Стимулювали, народжувала під час перейм.
60 метрів сметани• 25 апреля в 15:54
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я не зрозуміла в чому страх стимуляції?
У вас была стимуляция? Как можно задавать такой вопрос пережив стимуляцию окситоцином ???
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 15:55
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я не зрозуміла в чому страх стимуляції?
Бо шкодить і дитині і мені. Болючіші перейми без передиху. При стимуляції порватися велика ймовірність , бо шийка так швидко не відкривається а її вже голівка відкриває. Особливо після прижигання і моєї схильності до повільного відкриття.
60 метрів сметани• 25 апреля в 15:55
Если бы мне пришлось рожать второй раз я бы ни за что не согласилась на стимуляцию, только кесарево.
Творю чудеса• 25 апреля в 15:56
Ответ дляЯзикувата Хвеська
І в мене 7 см, лежала в пологовому по іншій причині, лікар перед випискою вирішив подивитись на кріслі, а там таке короче лишили мене і плановий кр перенесли на 2 тижні раніше.
ИМХОля• 25 апреля в 15:57
Ответ для60 метрів сметани
И что там страшного? Я «пережила» как вы говорите!
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 15:58
Ответ дляОпля Картопля
Тут саме питання в тому, які в моїй ситуації правильні пологи?
Ручки-Крючки• 25 апреля в 16:00
Ответ для60 метрів сметани
В мене була й я також не розумію , чого боятися
Метелик• 25 апреля в 16:01
В Вашей ситуации Вы уже должны были родить. Договаривайтесь о КС, я с ГСД и проблемами гемостаза делала КС в 37+1, как только ребенок был доношен
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 16:03
Ответ дляМетелик
Протоколи в різних країнах різні, є що чекають навіть до 40 тижнів і 6 днів.... при ГСД. Тому і думки лікарів наших теж різні.
Дама-мадама• 25 апреля в 16:03
Автор, це нормально, коли матка розкривається, а схваток ви не відчуваєте, але вони є, бо матка відкривається. Через це я зарання лягала в пологовий. В перший раз, я почала відчувати схватки за 3години до потуг. Другий раз я відчула схватки за 20хв до потуг. Тож, я на вашому місці здалася б в роддом і там чекала.
Метелик• 25 апреля в 16:04
Ответ дляЛунтик-паунтик
У Вас сахар 6,2 даже на инсулине?
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 16:05
Ответ дляМетелик
У Вас сахар 6,2 даже на инсулине?
Ні, це цукор натощах був коли навіть на дієті я не була. Зараз на дієті. За місяць втрата ваги - 1 кг.
Метелик• 25 апреля в 16:06
Ответ дляЛунтик-паунтик
А сахар какой? Вы дневник ведёте?
Пожарник• 25 апреля в 16:06
Ответ дляИМХОля
Наверно у всех по-разному. У меня была стимуляция, я вообще хорошо переношу боль, но тут я впала в какое то состояние - может это был болевой шок, не знаю, но мне было настолько больно,что мир расплылся, голоса врачей и мужа как где то вдали, я не понимала вообще где я нахожусь и что со мной, это был такой адовый опыт, рядом с которым схватки - просто лёгкое недомогание. Я бы никогда не согласилась на это второй раз, лучше КС.
Для драки• 25 апреля в 16:06
Ответ дляОпля Картопля
А як не домовитися то неправильно проведуть?
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 16:07
Ответ дляДама-мадама
А води у Вас коли відходили?
Блондинка в Шоколаде• 25 апреля в 16:07
Читаю пост,
Автор объяснил почему не хочет стимуляцию и спросила, у кого был такой экспириенс, как быстро открылась шейка матки при отсутствии схваток. Но!, как обычно, находятся люди которые пишут автору, ’ а чего это вы так боитесь стимуляции’. Откуда эти люди?
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 16:09
Ответ дляМетелик
А сахар какой? Вы дневник ведёте?
Мене просто посадили на дієту після аналізу 6.2 , сказали що це у мене показники цукору за 3 місяці, через 3 місяці знову зробити , щоб подивитися чи змінилася ситуація після пологів.
Дама-мадама• 25 апреля в 16:14
Ответ дляЛунтик-паунтик
А води у Вас коли відходили?
Перший раз прокололи пузир, бо побачили, що відкриття вже 2пальці, а пузир, ще не лопнув. А другий раз пузир лопнув, почалися схватки і через 20хв я народила. Добре, що добігти до родзалу встигла.
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 16:14
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Читаю пост,
Я не очікувала , що перший коментар буде взагалі про кесарів розтин, його без показань серйозних взагалі б не розглядала. А тут ще пропонують за це взятку давати. Але і цінний цей сайт щоб почути різні варіанти і можливо найти хороший варіант з досвіду інших.
Метелик• 25 апреля в 16:15
Ответ дляЛунтик-паунтик
Очень жаль, что Вам не донесли все риски связанные с ГСД, поймите проблема не в том, что ребенок будет просто крупный, а в том, что если есть фетопатия, то она влияет на развитие ЦНС и других органов ребенка. Рожайте, как можно скорее
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 16:16
Ответ дляМетелик
Ендокринолог мені на питання чи це вплине на дитину сказав, що ні... Що в мене це ще легка ступінь.
Метелик• 25 апреля в 16:20
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я при таком сахаре принимала инсулин и меняла сахар 4 р/д ежедневно
автор Лунтик-паунтик • 25 апреля в 16:20
Ответ дляМетелик
Нічого собі які різні протоколи у лікарів...