Чому коханки не одразу розпізнають, що чоловік 👨 одружений:
1. Чоловіки приховують правду. Багато хто вміє ретельно маскувати сліди 👣: немає фото 📷 в соцмережах, спілкуються тільки у зручний для них час, не відповідають у не зручні для них години, не запрошують додому.
2. Жінка 👩 хоче вірити - якщо чоловік 👨 харизматичний, турботливий і говорить красиві слова, мозок часто відкидає тривожні дзвіночки 🎐 Це форма когнітивного викривлення - людина вірить у те, що їй приємно.
3. Відсутність досвіду чи впевненості - молода або вразлива жінка 👩 може не мати навичок читання поведінки чоловіка.
То все є гріх?
Результат:
вже голосів:
13 (48.15%)
Чужа сім´я чужі проблеми
7 (25.93%)
Так, треба перевіряти паспорт
7 (25.93%)
Звичайна справа
Ответ дляMary4444
У подруги мужчина сразу сказал не женат, но живу с женщиной
Ее это не остановило
Не жена же
Ее это не остановило
Не жена же
А хіба вона повинна була?
Справді, то просто співмешканка.
Та й усі претензії до чоловіка
Справді, то просто співмешканка.
Та й усі претензії до чоловіка
Ответ дляjulianik
А чоловік відразу каже - дівчинка я одружений тому всі твої сподівання це фігня, будеш коханкою!?
Ні чоловік бреше інколи так віртуозно що навіть сумніву не має що він може бути одружений.
Не треба вибілювати зрадників вони не білі і пухнасті.
Хіба в моєму тексті хтось відбілює зрадників?
Ви читали? Там все навпаки
Ответ дляТвоя сусідка
Ви читали? Там все навпаки
Найголовніше що чоловік усвідомлено іде на зраду. Тому найперше питання до нього - нафіга він зраджує?
Весь мій опус що найбільше винен чоловік бо зраджує він і чужа жінка що навіть не знає про наявність дружини нічого дружині не обіцяла і ніяких клятв не порушує.
Тому винен чоловік і всі питання до нього.
Vlada-Maria• 07 мая в 11:40
Ответ дляjulianik
Скажу більше: якби жінки, замість дубаситись між собою, зібрались і разом віддубасили такого бл*дуна, а потім ні одна назад не прийняла, якби це було нормою в жіночому суспільстві, то таких ходунів точно було б в рази
менше. А поки бабнота дереться одна з одною блудливій сардельці.. то і маємо, що маємо...
Ирина Веселуха• 07 мая в 11:43
Паспорт можна не перевіряти, в ІД взагалі немає сімейного стану. Паспорт - книжку втрачали, при відновленні - не робили запис
Дашенька из Киева• 07 мая в 11:48
Ответ дляVlada-Maria
Ну по статистиці (особливо в певних вікових категоріях) чоловіків менше за жінок, а там де є дефіцит відповідні попит і пропозиція буде. Була б ситуація навпаки (якби жінок було відчутно менше за чоловіків) - було з точністю до навпаки.
double-mama• 07 мая в 11:52
Авторе, а який паспорт ви збираєтеся перевіряти? Штамп про реєстрацію вже багато років не ставлять
Вот я есть• 07 мая в 12:00
Ответ дляТвоя сусідка
А хіба вона повинна була?
Справді, то просто співмешканка.
Та й усі претензії до чоловіка
Справді, то просто співмешканка.
Та й усі претензії до чоловіка
Потрібно уточнювати- ’Ти в відносинах зі своєю співмешканкою?’
klaraneill• 07 мая в 12:02
отучайтесь после каждого слова ставить смайлик-пояснение. выглядит максимально ущербно и инфантильно.
double-mama• 07 мая в 12:21
Ответ дляЙцфыяч
Багато це скільки? В мене стоїть)
Років 6 точно,а може і більше
Ответ дляТвоя сусідка
А хіба вона повинна була?
Справді, то просто співмешканка.
Та й усі претензії до чоловіка
Справді, то просто співмешканка.
Та й усі претензії до чоловіка
хто зна, може зі співмешканкою жити вже 10 років разом і мати трьох дітей, може бути штамп у паспорті але роз´їхалися кілька років тому і один одного в очі не бачили; а можуть бути офіційно розлучені а з´їхатись заново і жити так, тому я б не орієнтувалася на штамп і навіть на сумісне проживання :якщо в чоловіка є відносини а він шукає ще когось, не розставшись із цією жінкою, це свідчить про його непорядність і з таким краще справи не мати, без різниці, скільки там штампів чи дітей.
П.с. те що в нього незареєстррваний шлюб, ще зовсім не означає що він збирається покинути цю жінку і шукає когось на заміну. Він з нею може і 20 років прожити без шлюбу і гуляти на сторону, власне так само як і зі шлюбом.
Ответ дляjulianik
Мені теж так здається, що винен тільки чоловік.
Він сам порушує клятви, він сам своїми ногами встає та чимчикує до іншої жінки.
А та жінка нікому нічого не обіцяла
Хоча тільки вона й лишається винною
А та жінка нікому нічого не обіцяла
Хоча тільки вона й лишається винною
Ответ дляVlada-Maria
Дружина Боїться, що нікому потім не буде треба з її дітьми. Боїться втратити фінансову підтримку, статус теж досі все ще має значення
Ответ дляДашенька из Киева
То вже десь після 50 приблизно, в молодості жінок більше або однаково
Ответ дляВот я есть
Так, можна спитати, чи в нього хтось є
Дашенька из Киева• 07 мая в 18:58
Ответ дляТвоя сусідка
Ні набагато раніше. Це починається десь в 35 перекос в жіночу сторону. Саме в цей вік пік зрад. Співвідношення по статистиці 85-90 до 100. А якщо врахувати що серед асоціальних осіб кількість чоловіків 90%, то кількість реально хоч якось підходящих чоловіків значно менше 85-90 до 100 жінок
Цікаво як би ми жил в суспільстві де на 70-80 жінок 100 чоловіків...
Ответ дляДашенька из Киева
Як в Афганістані.
Припускаю, що ви думаєте, дефіцит жінок дав би нам якийсь профіт?
Ха ха
Дашенька из Киева• 09 мая в 15:47
Ответ дляТвоя сусідка
Як в Афганістані.
Ха ха
У вас на все виключно негативний приклад. В Америці наприклад жінок менше (ну принаймні є така статистика, не перевіряла детально, але цілком можливо). В скандинавських країнах так само. І да там жінкам жити доволі непогано. Не ідеально, але уж точно не ’афганістан’. Да і в Афгані було нормально допоки не прийшли до влади релігійні фанатики (ну принаймні закос під них). Вони там і чоловікам покою не дають, не так як жінкам звісно, але теж. Там пипец загальний не тільки про жінок.
Ответ дляДашенька из Киева
Було нормально, поки не прийшли совки спочатку, у вигляді грошової допомоги отим фанатикам, поставивши їх на владу.
Зараз там становище жінок таке, що уявити важко, в жодній мусульманській навіть країні такого нема.
Ви давно читали про Афганістан?
Хоча, там таке, що краще не читати.
У чоловіків права як були завжди, так і лишилися.
Ви давно читали про Афганістан?
Хоча, там таке, що краще не читати.
Ответ дляДашенька из Киева
В Америці обмеження на право на аборт або заборонено повністю в частині штатів. В деяких за минулі роки стало гірше.
В Європі теж є з цим проблеми. Або заборонен, або штучно ускладнюють.
А це база.
Стосовно кількості чоловіків, то це проста маніпуляція, як у нас, так і у них
Взагалі, жінкам всюди складно
А це база.
Взагалі, жінкам всюди складно
Дашенька из Киева• 10 мая в 23:12
Ответ дляТвоя сусідка
А це база.
Взагалі, жінкам всюди складно
А це база.
Взагалі, жінкам всюди складно
Як можна маніпулювати цифрами в статистиці? Хлопців чисто математично народжується більше. Як цим можна проманіпулювати?
Ответ дляДашенька из Киева
Ми зараз про права жінок чи про кого там більше?
Дашенька из Киева• 12 мая в 17:35
Ответ дляТвоя сусідка
Ми зараз про закон попиту і пропозиції. Рівень прав не є прямлю залежністю від гендерного співвідношення. А ось цінність того що є в дефіцити безсумнівно вища.