Даю справку• 07 мая в 13:08
Де відкрити гаманець для USDT?
Поясніть для чайника. Хочу від гріха подалі перевести в "цифровий долар" кілька тисяч заначки, які зберігаю на валютній карті Привата. Бо банки зараз блокують рахунки направо і наліво. Може хоч так збережу гроші (готівкою знімати не хочу).
Як це зробити? це треба реєструватись в якомусь Бінансі? чи де ці "контори" шукати?)