миссАрфография• 30 апреля в 08:48

Підкажіть хто знає, чи зацікавить банк для перевірки така фінансова операція?

Мені скидають заробітну плату як поповнення своєї карти. Тобто вводять мій номер карти в терміналі, я кажу по телефону код для підтвердження входу і поповнюють карту. Сума 20 тис. Наскільки це небезпечно і які наслідки можуть бути? Дякую)
автор миссАрфография • 30 апреля в 08:51
Забула дописати, що скидають з іншого міста, не там де я знаходжуся
Примарочка• 30 апреля в 08:51
Это игры члена с бритвой. Могут заблокировать и попросить пояснення
Лагшмивара• 30 апреля в 08:52
зараз дуже блокують. мені цікаво чи потім можна забрати заблокованні кошти
Вся в кредитах• 30 апреля в 08:53
20 тис. грн. навряд зацікавить, принаймні зараз
Не їм після шостої• 30 апреля в 08:59
Це зарплата, з якої утримано та сплачено податки, як із працівника? (Що навряд). Чи Ви називаєте зарплатою просто плату за певний вид послуг? Якщо так, то однозначно така фін.операція має підозрілий характер і за рівнями ризику може бути заблокована, навіть не дивлячись на те, що гроші не такі вже і великі.
Клептоманка• 30 апреля в 09:00
Ответ дляЛагшмивара
Можно
Клептоманка• 30 апреля в 09:00
Ответ длямиссАрфография
Ничего не будет
Новорічна пальма• 30 апреля в 09:15
Ответ длямиссАрфография
Місто нікого не цікавить, а от ваша з/п - це не ЗП. Ну і доступ до своєї карти давати лівим людям - це дурість.
Эта_Шикарна)• 30 апреля в 09:23
Ответ дляВся в кредитах
Ежемесячно -да
Госпожа_тамагочи• 30 апреля в 09:28
Блокируют и требуют подтверждение, откуда деньги
ХвилювАллочка• 30 апреля в 10:40
неоплата налогов вас не беспокоит?