ХвилювАллочка• Изменено 07 мая в 15:14

Ужас, новые подробности насилия над Марией Ковальчук

Если коротко, девочки подписали контракт исключительно на сопровождение клиента (без интим услуг), их вывезли на закрытую виллу с охраной, забрали все документы и мобильные телефоны и там начался ад. Свидетельница смогла улизнуть только сдружившись с одним из охранников, который ее оттуда вывез. По сей день некоторые девочки числятся пропавшими, их ищут.

На зв´язок вийшла жінка на ім´я Ксенія, яка була присутня на фатальній вечірці із 19-річною українкою, після якої вона тривалий час не виходила на зв´язок із рідними, та розкрила, що там відбувалося насправді.

Як зазначила на своєму YouTube-каналі російська модель, котра тривалий час працювала за кордоном, Тетяна Можегова, передаючи слова очевидиці, захід виявився справжньою ’пасткою’. Вона пояснила: перед тим, як моделі поїхали на віллу, де відбулася вечірка, вони підписували контракти, за якими мали просто ’створювати атмосферу’ та супроводжувати заможних чоловіків. Однак, коли дівчата опинилися в заміському будинку, з ними почали грубо поводитися та чинити насильство.

За словами жінки-свідка, у моделей не було із собою телефонів та документів, тож вони практично не мали змоги втекти. Як зазначила Ксенія, на вечірці було насильство, побиття, а за зачиненими дверима інших кімнат було чутно крики. Очевидиця зауважила, що особливо жорстоко організатори заходу поводили себе із тими, хто чинив спротив їхній діяльності. За її словами, Марія Ковальчук була однією з дівчат, які не хотіли коритися шейхам.

Зокрема, за словами Ксенії, перебуваючи на віллі вона бачила, як охоронці виносили із однієї кімнати щось велике, схоже на людське тіло, загорнуте в килим.
Дверной_Проем• 07 мая в 15:32
Ответ дляМолчалка
А чего её жалеть? Причина и следствие, ответственность за свои решения. Зато заработала кучу баблища.
Я не пойму кто лепит синих баб. У нас так много проституток на советчице?
Застряла• 07 мая в 15:33
Ответ дляТака бойова Я
Чем бы она ни занималась, проституцией или просто сопровождением, ничто не даёт права с ней так обращаться. Всё, что происходит с несогласным человеком, это насилие. И не надо опять орать ´а что она там делала´.. и пр. Обвинив жертву, вы сами становитесь соучастниками.
сходите расскажите свою точку зрения шейхам))
ХвостПистолетом• 07 мая в 15:34
Ответ дляДуб береза
У жінки такий вигляд потасканий для простого супроводу...

Я вважаю, що й проституткам обмежувати волю неможна і ображати протизаконно, але після цього биття п´яткою в груди ’без інтима’ й читати не хочеться.
Яка різниця, навіть якщо жінка погодилась на інтим, її можна вбивати чи грубо насичувати?
Дверной_Проем• 07 мая в 15:35
Ответ дляМолчалка
Это был сарказм, очень уж это высказывание популярно на советчице. Они все прекрасно знают с чем столкнутся. Выбитые не раз зубы, поломаные конечности, пожирание говна компенсируются оговорённые суммой. ’Без интима’ это тоже возьму в копилку.
А извините туплю)
Дуб береза• 07 мая в 15:35
Ответ дляХвостПистолетом
Ви лише перше речення читаєте чи можете й більше?
Застряла• 07 мая в 15:35
Ответ дляОбережнаЯ
Хто це?
В мене не визивають жалю недалекі алчні дівки, які самі собі вік вкорочують
ой,це дєвушка легенького поведенія,яка вже на тому світі.
зате мамка її, на гОрі назбирала баблішка.
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:36
Ответ дляХвостПистолетом
Ну то ніхто не виправдовує вбивць, але жаліти тіх дівок теж нема за що. Їх вибр - їх наслідки
Така бойова Я• 07 мая в 15:36
Ответ дляДверной_Проем
Если б эти козлы были такими законопослушными чуткими и высокоморальными то как бы шлюхи зарабатывали деньги?
Всё, что происходит без согласия участника - это насилие! И должно караться законом. А не опять ´жертва виновата´. Неужели такие простые вещи нужно объяснять?
Женщинас• 07 мая в 15:36
Ответ дляХвилювАллочка
ничего смешного не вижу, я тоже как бы не одобряю ту девушку, занималась она гразью, судя по ее социальным сетям. Это все не важно на фоне того что там убивают людей, девушки пропали без вести!!! может в том ковре уже был труп и его выносили! это не нормально, какими бы грязными шлюхами они не были
Це все так, але ніхто нічого зробити не зможе. Багаті чоловіки купують жінок, сучасний світ мало нічим відрізняється від середньовіччя.
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:37
Ответ дляЗастряла
Капець кожен крутиться як може
ХвостПистолетом• 07 мая в 15:38
Ответ дляОбережнаЯ
Так, але жаліти бєдну дєвачку тут теж нема чого
Це така сама людина, як і ви, і ніхто не знає, що її штовхнуло на проституцію. В проституцію взагалі ніхто зі здоровою самооцінкою і психікою не попадає.
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:38
Ответ дляТака бойова Я
Чекайте, хіба хтось каже , що ті признуті шейхи не винні? Винні і мають бути покарані. Тут нема про що говорити
Але особисто мені байдуже до долі тієї баришні, вона сама собі обрала шлях
Вероятненько• 07 мая в 15:39
Ответ дляОбережнаЯ
а получается так что шейхи молодцы, а девочка конечно виновата
Смурфик• 07 мая в 15:39
Ответ дляХвостПистолетом
А давно в проституції їдять чужі какашки кілограмами?
Ті ’вечірки’ вже давно не мають нічого спільного з проституцією. Це вже якийсь новий рівень.
Молчалка• 07 мая в 15:40
Ответ дляХвилювАллочка
Там убивают людей. Да. Вы не знали? И богатенькие дядьки легко это замнут. А у вас есть возможность их достать и засудить? Вот тот же. Не надо думать что кто-то особенный и ей повезёт..
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:40
Ответ дляХвостПистолетом
І? Якщо людина систематично наприклад плрушує правила дорожнього руху і її таки збиває машина. То в мене наприклад нема співчуття до тієї людини. Вона сама собі обрала долю
Застряла• 07 мая в 15:40
Ответ дляОбережнаЯ
так вона думала,що найгірше це трахнуть,а воно вияснилось он як, міхалич.
познущалися і вбили.
ХвостПистолетом• 07 мая в 15:41
Ответ дляТака бойова Я
100%! як на мене ці люди, які б´ють себе в груди, що вони набагато краще, і пишуть, що так їй і треба, самі потребують допомоги. Жодна адекватна людина не стане шукати виправдання вбивцям і гвалтівникам.
Дверной_Проем• 07 мая в 15:41
Ответ дляТака бойова Я
Ну конечно. Исключение- шлюхи.
Королева Сарказма• 07 мая в 15:41
Ответ дляЗастряла
познущалися і вбили.
та вона наче жива
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:41
Ответ дляХвостПистолетом
Ну і перепрошую, які такі обмтавини можуть заставити стати повією в 20 років? Грошей хотілось легких, ото і всі обставини. Вджобувати не хочеться, а лакшері життя хочеться
Застряла• 07 мая в 15:42
Ответ дляКоролева Сарказма
та вона наче жива
хто?калоедка?
Королева Сарказма• 07 мая в 15:42
Ответ дляЗастряла
хто?калоедка?
Марія Ковальчук
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:42
Ответ дляВероятненько
Де так получаєтья? В вашй голові?
Така бойова Я• 07 мая в 15:42
Ответ дляОбережнаЯ
Ну вот. Пока у нас будут в жертву тыкать пальцами и говорить ´она сама выбрала свой путь´ этот беспредел будет продолжаться.
Без образів• 07 мая в 15:43
Интересно, а этот контракт куда они могут потом использовать? Для туалета жесткая бумага. Разве что в рамочку взять и на стену повесить. Девочки эти изначально бесправные. А подписывание контракта нужно всего лишь для создания иллюзии какого то порядка.
lilul990• 07 мая в 15:43
Ответ дляХвилювАллочка
Ну ідіть розкажіть тигру шо ненормально і негуманно їсти немовлят. Я вірю, що ви його переконаєте

Навіщо пертись в клітку до тигра?
ХвостПистолетом• 07 мая в 15:43
Ответ дляОбережнаЯ
Ну, от ви пішли в проституцію? Ви вважаєте, що там тільки гроші можна заробляти і отримувати шикарне життя, по-вашому?
Смурфик• 07 мая в 15:43
Ответ дляОбережнаЯ
З останнього - мама неповнолітнього купила мотоцикл, розбився - лежить важкий в реанімації. Щастя, що більше нікого не вбив /не покалічив.
Мама плаче на камеру, оголосила збір на лікування.
Кого тут треба звинуватити і як покарати?
Анонім Перший• 07 мая в 15:43
Ответ дляМолчалка
Я не верю, чтобы женщина добровольно и сознательно согласилась на то, чтобы ей сломали кости, даже за большие деньги