ХвилювАллочка• Изменено 07 мая в 15:14

Ужас, новые подробности насилия над Марией Ковальчук

Если коротко, девочки подписали контракт исключительно на сопровождение клиента (без интим услуг), их вывезли на закрытую виллу с охраной, забрали все документы и мобильные телефоны и там начался ад. Свидетельница смогла улизнуть только сдружившись с одним из охранников, который ее оттуда вывез. По сей день некоторые девочки числятся пропавшими, их ищут.

На зв´язок вийшла жінка на ім´я Ксенія, яка була присутня на фатальній вечірці із 19-річною українкою, після якої вона тривалий час не виходила на зв´язок із рідними, та розкрила, що там відбувалося насправді.

Як зазначила на своєму YouTube-каналі російська модель, котра тривалий час працювала за кордоном, Тетяна Можегова, передаючи слова очевидиці, захід виявився справжньою ’пасткою’. Вона пояснила: перед тим, як моделі поїхали на віллу, де відбулася вечірка, вони підписували контракти, за якими мали просто ’створювати атмосферу’ та супроводжувати заможних чоловіків. Однак, коли дівчата опинилися в заміському будинку, з ними почали грубо поводитися та чинити насильство.

За словами жінки-свідка, у моделей не було із собою телефонів та документів, тож вони практично не мали змоги втекти. Як зазначила Ксенія, на вечірці було насильство, побиття, а за зачиненими дверима інших кімнат було чутно крики. Очевидиця зауважила, що особливо жорстоко організатори заходу поводили себе із тими, хто чинив спротив їхній діяльності. За її словами, Марія Ковальчук була однією з дівчат, які не хотіли коритися шейхам.

Зокрема, за словами Ксенії, перебуваючи на віллі вона бачила, як охоронці виносили із однієї кімнати щось велике, схоже на людське тіло, загорнуте в килим.
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:54
Ответ дляХвостПистолетом
Як до чого? Це ж ви тут відписуєте. А чого ви не продаєте своє тіло, якщо так просто можна розбагатіти? Немає природніх даних? Чи як вашу точку зору можна зрозуміти? Я от не бачу в проституції нічого нормального, щоб просто отримати великі гроші і не трудитися.
Бо я вибирала вчитися і працювати, а не лакшері життя і легкі гроші. Наче б то ззрозумілі речі.
Та баришня вибрала інше і має наслідки
ХвостПистолетом• 07 мая в 15:55
Ответ дляДуб береза
Ви лише перше речення читаєте чи можете й більше?
На відміну від вас, можу набагато більше))
Вероятненько• 07 мая в 15:55
Ответ дляОбережнаЯ
Ви коли переходите дорогу на червоне чого очіуєте?
а теперь по другому - вы переходите на зеленый, ожидая что вас пропустит машина, а не протащит 20 метров, перемолотив все органы
Вероятненько• 07 мая в 15:56
Ответ дляОбережнаЯ
Та баришня вибрала інше і має наслідки
нет, ну вы молодец конечно
о чем тут спорить
остальных не так живущих - заживо сжечь
Застряла• 07 мая в 15:56
Ответ дляБез образів
Для неї трахнуть це було не найгірше. Ви бачили її соцсеті? Дєвочка без царя в голові. Для мене дуже огидна особа.
нє,по соцсетям не лажу.не бачила.трохи в ТГ попадалось.
мені тут як в теплій ванні))
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:57
Ответ дляВероятненько
Ок, є всіляки ризики, навіть є статистика. Наука така, яка ті всякі ризики прораховує. Та от, де більше шансів, що вас протягне по дорозі 20 метрів - на червоне чи зелене світло?
Де більше шансів бути згвалтованою чи вбтою шейхами в бібліотеці в Україні чи на віллі в Дубаях?
Вероятненько• 07 мая в 15:57
Ответ дляОбережнаЯ
она не давала добро на все это - согласны?
Усміхайлик• 07 мая в 15:58
Это проститутки и это риск всегда. Зачем вы это нам выкладываете. Что предостеречь, но у нас другая профессия.
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:58
Ответ дляВероятненько
нет, ну вы молодец конечно
о чем тут спорить
остальных не так живущих - заживо сжечь
Я дивлюсь наша розмова заходить в глухий кут. Буде щось конструктивне?
ХвостПистолетом• 07 мая в 15:58
Ответ дляСмурфик
А давно в проституції їдять чужі какашки кілограмами?
Ті ’вечірки’ вже давно не мають нічого спільного з проституцією. Це вже якийсь новий рівень.
Я уявлення не маю, що роблять в проституції, у мене, на щастя, інший досвід. Але якщо людина йде на такі речі, то їй потрібна психологічна допомога, на мою скромну думку. Звичайна здорова людина, про яку дбають і піклуються, таким займатись не буде.
Вероятненько• 07 мая в 15:58
Ответ дляОбережнаЯ
да, давайте по теме
вы притягиваете что выгодно вам
tereska• 07 мая в 15:59
В наших новинах все спростили та виклали іншу ініо: що її знайшли робітники майданчику якоїсь забудови, вони ніби випала і терміново викликали поліцію та швидку. І ні слова про повій та вечірки. Не думаю, що ОАЕ дадуть розголос цій справі бо там задіяні люди, про яких нікому знати не потрібно (шейхи себе так не ведуть, а понаїхали повно ’інвесторів’ з різних країн, які мають нестандартні забаганки.
Без образів• 07 мая в 15:59
Ответ дляБрехушечка
это все равно не повод ломать ей позвоночник
Естественно не повод. Это повод задуматься об отсутствии элементарных правил самосохранения. Тут уже привели примеры и с трассой, и с тигром, и с глыбой льда. В первую очередь человек должен понимать на что идет и возможные последствия. Ключевое-должен понимать! А для этого нужны мозги как минимум. Насильников я не оправдываю. Они ублюдки. Но это понимание не вернет молодой девушке ни здоровье ни жизнь. И это следствие Её решения.
ОбережнаЯ• 07 мая в 15:59
Ответ дляВероятненько
Так, хіба хтось каже протилежне? Винні шейхи, її не шкода, бо усвідомлювала ризики - резюме так сказати
Вероятненько• 07 мая в 16:00
Ответ дляОбережнаЯ
а мне ее жаль
ОбережнаЯ• 07 мая в 16:00
Ответ дляВероятненько
да, давайте по теме
вы притягиваете что выгодно вам
Так, я коментую через призму свого досвіду, ви вирогідно свого
Вероятненько• 07 мая в 16:02
Ответ дляОбережнаЯ
даже в дубаях не была, если вам интересно
кто бы что не делал - он не заслуживает на насильство
ни наши парни в окупации, ни такие девочки - мне всех жаль
так быть не должно
ОбережнаЯ• 07 мая в 16:02
Ответ дляВероятненько
а мне ее жаль
Мені жаль наших військових, простих людей, яких вбивають кожен день. Якихсь шлюх з дубаїв вибачте не шкода
Лукава_Кiшка• 07 мая в 16:03
Мне не жаль таких. Они прекрасно знали на что идут,все эти девочки,которые типа подписывали контракты без интима. Ага.... В наше время это ясно как белый день что подразумевают такие вечеринки. Хотела бабла заработать-заработала.
Королева Сарказма• 07 мая в 16:03
Ответ дляВероятненько
тут просто пишуть, що якби просто якась звичайна Маша йшла по вулиці і на неї напали, згвалтували і зробили інвалідом. То так тут 100% вина гвалтівників.
Але якщо Маша йшла свідомо на роботу, яка має наслідки, то Маша повинна розуміти на що вона йде і що може бути. Не пішла б не було б наслідків.
Фізик-ядерщик заочно• 07 мая в 16:03
Снова этот шлюхоплачь
Анонім Перший• 07 мая в 16:04
Ответ дляЗастряла
рассчитывать,что тебе будут водить пёрышком между булок могут только недалекие муры.
Не все выросли в благополучной среде, не все морально устойчивые. Мозг заканчивает формироваться только лет в 25
Лукава_Кiшка• 07 мая в 16:04
Ответ дляКоролева Сарказма
Да все понимают такие Маши на что идут.а потом ой мы не такие,как они могли...
Королева Сарказма• 07 мая в 16:05
Ответ дляЛукава_Кiшка
ну тут больше вопросов к матери девочки...хотя сейчас тут напишут, что она взрослая и т.д.
Кукусики• 07 мая в 16:06
А чого вона не хотіла коритися ´шейхам´, не зрозуміла.
Тётя Хрюша• 07 мая в 16:06
Ответ дляЗубачистка
Що ця жінка там робила?
Как вы так можете,вы что ее обвиняете? Она же жертва,даже если голая ходить будет никто не имеет права ее трогать!!! -так считает 73% советчиц....
Щас ухожу• 07 мая в 16:07
Автор, у вас такой пост ’.....чинили спротив ’ может таким девочкам героя Украины давать ?
Закуйовджена життям• 07 мая в 16:09
какая тетка рассказывает на видео о Ксении, которая не смотря на риск быть убитой, рассказала о трупах в ковре.
Пускаю бісики• 07 мая в 16:11
Всі знають, що не можна пхати виделку в розетку. А коли запхав і вдарило струмом, то винувата не розетка. Цей випадок подібний. Так, ніхто не має права калічити і вбивати. Але йдучі на таку вечірку верх дурості і наївності сподіватись, що ти там квіткою постоїш. Гроші пересилили почуття безпеки.
автор ХвилювАллочка • 07 мая в 16:16
Ответ дляМолчалка
Там убивают людей. Да. Вы не знали? И богатенькие дядьки легко это замнут. А у вас есть возможность их достать и засудить? Вот тот же. Не надо думать что кто-то особенный и ей повезёт..
поэтому эта новость должна быть по всему миру, чтоб прикрыть этот гадющник.