Меряю от 0• 07 мая в 15:34

У середьностатистичного українця зарплата +-20 000 грн

Звідки скільки авто на дорогах і в кожному дворі?
Пешеходик• 07 мая в 15:35
Серйозно? ) Працюють, не вкрали
Садова гойдалка• 07 мая в 15:35
Так эти авто, в основно, бу))
автор Меряю от 0 • 07 мая в 15:35
Ответ дляСадова гойдалка
Так эти авто, в основно, бу))
Ну все одно
ЗдесяЯ• 07 мая в 15:37
Так это же средняя: со всеми минималками, во всех маленьких городках
дожену і ощасливлю• 07 мая в 15:39
Ответ дляПешеходик
Серйозно? ) Працюють, не вкрали
Не всі працюють, багато корупціонують )))
Пусин Кукин• 07 мая в 15:41
Ответ дляЗдесяЯ
плюс ’серые’ доходы никто не отменял
Замурмишка• 07 мая в 15:41
Серед моїх знайомих 20к ніхто не отримує , всі більше
Самоучка• 07 мая в 15:42
Ответ длядожену і ощасливлю
Середньостатистичний українець хіба дасть хабар, а не візьме.
Невгамовна Бу• 07 мая в 15:43
В мене в оточенні немає ворюг, працюють, зп від 12000-40000. Авто купують б/у, від 3500-16000$.
дожену і ощасливлю• 07 мая в 15:47
Ответ дляСамоучка
Ви помиляєтеся.
пьЯНА• 07 мая в 15:48
Ответ дляМеряю от 0
Ну все одно
Гетманцев на Порадниці?
Самоучка• 07 мая в 15:49
Ответ длядожену і ощасливлю
Ви помиляєтеся.
Ну який хабар може отримати середньостатистичний українець який працює на заводі, в магазині, прибиральницею, автомеханік, кухар?
дамаАмстердама• 07 мая в 15:49
В последнее время такие модели появились,что я даже названий не знаю.
дожену і ощасливлю• 07 мая в 15:50
Ответ дляСамоучка
Лікар, вчитель, дрібний держслужбовець.
Мишка-шалунишка• 07 мая в 15:50
В мне 300 людей на підприємстві, по звіту середня зарплата 16 тис. Це з зарплатою директора 60 і з зарплатою прибиральниці 9. Але більшість отримують трохи більше прибиральниці.
дожену і ощасливлю• 07 мая в 15:51
Ответ длядамаАмстердама
Китайців багато на трасах, копії під різні відомі марки авто. Завжди цікаво - хто, яка категорія людей їх купує?
дамаАмстердама• 07 мая в 15:52
Ответ длядожену і ощасливлю
А с чего вы решили,что китайская,значит гавно?
Зараз все скажу• 07 мая в 15:53
Как это 20 тысяч? Вчера тут писали, что зарплата в миллион не такая уж и редкость нынче
Секс-Бомба• 07 мая в 15:53
15 - 18 в среднем, людей вообще без авто намного больше, чем с авто, тем более элитным. В метро или на общественном транспорте прокатитесь и гляньте сколько там людей, и сравните с количеством авто.
Самоучка• 07 мая в 15:54
Ответ длядожену і ощасливлю
Лікар, вчитель, дрібний держслужбовець.
Ну не поголовно всі вони вимагають гроші. Якщо ви їм спеціально сунете, то це не хабар, я ваше бажання. Я гроші лікарям давала, коли хотіла, те що мені по закону не положено. У мене чоловік з інвалідністю(без хабара) але прописку ми маємо в Житомирі, а живемо в Києві, так от лікування виділяється тільки для киян, то за солу медрол я дійсно платила. А лікування довготривале -копаксон ми отримуємо в Житомирі, і теж безкоштовно, хоч і лікар там козел
Указка• 07 мая в 15:54
Кто-то ест капусту, кто-то - мясо, в среднем все едят голубцы (с).
дамаАмстердама• 07 мая в 15:55
Ответ длядожену і ощасливлю
Я хочу
Пешеходик• 07 мая в 15:55
Ответ длядамаАмстердама
Китайців багато зʼявилося) На вигляд дорого, то й автор не може вспокоїтися)
дожену і ощасливлю• 07 мая в 15:55
Ответ длядамаАмстердама
В мене така думка. Я її не зміню поки. Я і корейців не люблю. Маючи н-ну кількість $, куплю б/у 2-3 річну нормальної марки, ніж катайця з салону.
Це все рівно, що паль купувати під люксові бренди одягу/ аксксуарів, взуття.
автор Меряю от 0 • 07 мая в 15:56
Ответ дляпьЯНА
Гетманцев на Порадниці?
Краще б він подох, вор в законі
автор Меряю от 0 • 07 мая в 15:57
Ответ дляМишка-шалунишка
А менеджери з продажів? Керівники відділів? Маркетологи? Бухи? Юристи?
дожену і ощасливлю• 07 мая в 15:57
Ответ длядамаАмстердама
Я хочу
Чому?
Пешеходик• 07 мая в 15:58
Ответ длядожену і ощасливлю
Зараз електрички китайські непогані - зікер, денза. Користуються попитом
дамаАмстердама• 07 мая в 15:58
Ответ длядожену і ощасливлю
Чому?
Не хочу б.у даже норм. марки.
Нравятся характеристики и цена, я больше не потяну по бюджету
дожену і ощасливлю• 07 мая в 15:59
Ответ дляПешеходик
Зікрів цих, через один дійсно. На кожен товар є покупець.