Сусідка знизу• 07 мая 2025

Відколи кока-колу приписують дорослим при харчовому отруєнні?

Треба підробіток• 07 мая 2025
В Европе ее рекомендуют при отравлениях не только взрослым, а и детям, но не знаю с какого возраста.
Акуна_Матата• 07 мая 2025
В Англії в доктора в лікарні рекомендують лікуватись колою під час отруєння та блювоти
Железобетон• 07 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Ее и создавали как лекарство)))и даже в этом составе как сейчас она помогает.зря ржете)
Мне от колы хуже, всегда беру пепси в банке
Нехай щастить• 07 мая 2025
Ответ дляСусідка знизу
Трубочка також шкідлива, вона сприяє зморшкам
Ви не цілуєтесь з цієї ж причини. І мужик без мінету. Бо зморшки за 30 сек. І свічки не задуваєте... І без повітряних поцілунків ...
сою не люблю• 07 мая 2025
За границей давно рекомендуют. Врачи
Первый раз услышала лично от врача в 22 году ( назначил ребенку
помогла
сою не люблю• 07 мая 2025
Если нагуглить исторически
Пембертон продавал Кока-колу в аптеках как “тонизирующий напиток для мозга и нервной системы”
Но рецепт менялся со временем
З вишневого садка• 07 мая 2025
Мало того, що при отруєнні допомагає, доньці прописував колу лікар нейрохирург з лікарні на Підвисоцького при струсі мозку, коли її нудило,
Але з коли треба випустити газ.
ГороховаЯ• 07 мая 2025
Мне помогает кока-кола от СДВГ
Я тертий жук• 07 мая 2025
Ответ дляСусідка знизу
Не можу адекватно це сприйняти...
При отруєнні не знаю, а от коли ’шлунок став’ - це точно перший засіб і він реально допомагає
Я тертий жук• 07 мая 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
та ну. всегда . кола сбивает ацетон.
А харчове отруєння до ацетону яким боком?
Колу при ацетоні п´ють через високу концентрацію цукру