булоТАЙминуло• 07 мая 2025

Кому було важко відірвати чоловіка від сім´ї (мами, брата, сестри)

Маю на увазі, коли створивши свою сім´ю він лишався донором/ спонсором для старої сім´ї, а своя сім´я по боку. Як вам вдалось побороти це?
Не любовница• 07 мая 2025
Не боролась. Всім вистачало)
Боневтікла• 07 мая 2025
Важко назад його вернути
Термін пройшов
дякую аж підскакую• 07 мая 2025
Я не против, чтобы он помогал своей семье. Это никак не затрагивает комфортное проживание нашей.

Ну и наша семья - первоочередная, потом родители, бабушки и дедушки
долой_лама• 07 мая 2025
Это только он сам должен понять, что теперь его семья - это жена и дети. Со временем обычно все понимают.
Відірву та викину• 07 мая 2025
Не створювала з таким сімʼю, розійшлися.
З царем в голові• 07 мая 2025
Верните его и все.
Ищу-брожу• 07 мая 2025
Невозможно было
БершкомангоЗар• 07 мая 2025
Не відривала, жили разом з його батьками, потім роз´їхалися, так батьки нам ще й досі допомагають, так що в нас все навпаки вийшло.
Клин_Кляйн• 07 мая 2025
Мой не спонсор (продукты раз в неделю-две не считаю спонсортсвом), но он очень часто к маме заходит, стабильно раз-два в неделю, помогает физически. Но т.к. живем мы на соседней улице, то это не составляет большой проблемы лично для меня. Когда мне надо, муж всегда помогает в первую очередь мне.
автор булоТАЙминуло • 07 мая 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну у вас зворотня сила. Ці трішки різні речі. Від чого його відривати у вашому випадку?
Ручки-Крючки• 07 мая 2025
Маю сина 22 роки, працює, заощаджує, на собі економить. Наприклад мав можливість купити новий телефон, але типу ж старий працює, на день народження подарували. І в той самий час, коли іде у відрядження дзвонить, питає, що купити. Завжди дякую і прошу купити щось нашому сину, тобто йому))))) Живемо окремо. Він пам’ятає час коли грошей було прям дуже мало, але ми завжди його радували подарунками, намагалися одягати гарно, думаю це така його вдячність.
автор булоТАЙминуло • 07 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Яким чином це стосується теми?
мимАпроходила• 07 мая 2025
Та наче небуло інцидентів, наша родина була на першому місці, але якщо мама просила про допомогу, відмови їй небуло, та й вона не зловживала.
Ручки-Крючки• 07 мая 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Яким чином це стосується теми?
Таким, що я не знаю, як можна побороти бажання допомагати батькам. Мені 42, мамі 67, допомогаю і не уявляю як мене б хто в цьому зупинив. Так і з сином, не уявляю як і хто його зупинить в бажанні допомогти в чомусь батькам, ми не просимо, але б якщо просили він не відмовив би 100%.
автор булоТАЙминуло • 07 мая 2025
Ответ длямимАпроходила
Допомогти батькам, то святе діло. Якщо це не виходить в розряд доїної корови, на все що не попадя до останньої копійки.
ПотеряласЯ Я...• 07 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
А девушка у вашего сына есть ?
Я тертий жук• 07 мая 2025
Не борю.
Семья никуда не денется.Она навсегда,в отличие от мужа,или жены.
автор булоТАЙминуло • 07 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Питання не в допомозі, а питання в тому, якби вам чоловік давав 0, але при цьому утримував брата, робив забори батькам, платив квартиру брату, а ви б жили гола, боса і з фігою.
Ручки-Крючки• 07 мая 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Це перегиб(((( співчуваю (
БершкомангоЗар• 07 мая 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Від мами чи маму від нас. Як тільки мова заходила про переїзд - в дверях ставала, робила все, щоб не пустити.
автор булоТАЙминуло • 07 мая 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Це перегиб(((( співчуваю (
Ну власне це описано в темі. Для мене батьки то святе, але коли то виходить за рамки адекватності, то вже ненормально.
БершкомангоЗар• 07 мая 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Виходить, що ви в його сім´ю не входите
автор булоТАЙминуло • 07 мая 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Виходить, що ви в його сім´ю не входите
Виходить, що маман не дасть нікому війти витягне все і вся.
Стріляний птах• 07 мая 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
А бубочка совсем безпорадная? Как говорят, бачили очі що купували.
БершкомангоЗар• 07 мая 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Нажаль, чула про таке. Це мама ніяк не відпустить від себе. А є такі, що і з користі тільки
Anubis88• 07 мая 2025
Если выбирать между мамой и девушкой то мужчина естественно выберет маму.
автор булоТАЙминуло • 07 мая 2025
Ответ дляСтріляний птах
Не бачили. Поки не розписались, маман і близько не було, а потім понеслось. Мама-брат, брат-мама.
автор булоТАЙминуло • 07 мая 2025
Ответ дляAnubis88
Може і логічно коли мова йде про дівчину, а не дружину і дитину.
Рекламама• 08 мая 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А девушка у вашего сына есть ?
та какая там девушка если он даже на себе экономит .
Стріляний птах• 08 мая 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Та прям, чоловіка який цінує свою родину не треба відривати, він самостійно приймає рішення. А ви що хочете від маминої спідниці до своєї? Або терпіти або розлучайтися. Ну або як більшість - сварки, скандали і все рівно піде до мами