ЭкстрасенсиХаЯ• 08 мая в 09:48
Як ви привчали кота до стрижки кігтів?
У нас поки це дуже стресова процедура.
Попадалочка• 08 мая в 09:51
Стригу с детства и зубы чищу, и уши. Удобно , чтобы кто-то его при этом держал.
сама себе прекрасная• 08 мая в 09:52
Кота нужно поглаживать, разговаривать с ним ласковым голосом и подкармливать лакомствами. Так, через несколько сеансов, он соотнесет поощрение и обработку, а затем перестанет противиться процессу.
Контрольница• 08 мая в 09:58
Я просто поглажувала коту лапки, пальчики, подушечки - йому це подобалося. А, коли він кріпко спав, брала і тихенько підстригала кігти, коли декілька за раз, коли могла і одразу на двох лапах.
Весела моль• 08 мая в 10:03
В квартирі коту раз в місяць доводиться підстригати кігті бо вони в нього слояться і потім він свої пучки на лапах травмує. Є купа дряпалок але це мало допомагає.
На початку брала халат свій махровий туди кота я тримаю чоловік підстригав кігті, поступово кіт звик що доводиться це робити постійно. Зараз вже не викручується як на початку, просто терпить цю процедуру.
ВундерКИНГ• 08 мая в 10:11
Никак, в салоне нормально, дома вырывается
Дома самые кончики острые отстригаю, потому что ленивка не стачивает их
Княгиня пітьми• 08 мая в 10:14
Ніяк, по всій квартирі стоять кігтеточки, об них і сточують свої кігті.
Дай подивлюся• 08 мая в 11:34
Сажали в пакет с прорезаными дырками для лап, пакет вешалка на ручку двери, так хотя-бы не кусался, потом плюнула поставила 3 когтеточки, пару раз дала по сраке за диван и живём мирно.