Тишком нишком• 08 мая в 17:57
Дівчата, порадьте українські бренди одягу
Кукусики• 08 мая в 18:07
З тих, що я купую - Khart - худі, спортивні костюми, футболки
Sezone - ближче до класичного стилю
Stimma - у них різні колекції, є і розслаблені спортивні і більш жіночні.
Sezone - ближче до класичного стилю
Крошка Енот• 08 мая в 18:08
Я навпаки шукаю хорошу швею що може посадити одяг на фігуру. В мене була проблема ніби і костюми є а вони не свистять на мені. Допоки не звернулася до рукастої швеї що допомагала скласти офісний стильний одяг.
Тому рекомендую індивідуальний пошив одягу.
Я не чарівниця вам• 08 мая в 18:12
Не хочу бути не патриотичною, але укр бренди ціни собі не можуть сложити , там де ціна нормальна, то після прання ганчірка , а де якість добра, то ціни як у люкс брендів.... тому Zara рулить, нажаль
Гидроусилитель руля• 08 мая в 18:13
Ответ длямиссАрфография
Офисный стиль для женщины - Натали Болгар
И стоит как крыло самолета
Гидроусилитель руля• 08 мая в 18:16
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну я ношу спортивные костюмы обычной трикотажной фабрики с Полтавской области и они не кашлатятся и все ок и стоят дешево
Треба ось так• 08 мая в 18:20
Ответ дляКрошка Енот
Хорошая швея стоит дорого. Дешевле купить в дорогом бутике, чем пошить
миссАрфография• 08 мая в 18:29
Ответ дляГидроусилитель руля
И стоит как крыло самолета
Разве что крыло игрушечного самолета
Володарка мрій• 08 мая в 18:44
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Які саме українські бренди вам не сподобались по якості речей?
Я не чарівниця вам• 08 мая в 20:11
Ответ дляВолодарка мрій
Vovk повний шлак , шви як на уроці праці оброблені, після прання катишки на сукні , а вона до речі не в´ язана була, W8less гольф наче пошит непогано, після прання сів на піврозміра, о´ taje катишки
Гидроусилитель руля• 08 мая в 22:22
Ответ длямиссАрфография
Разве что крыло игрушечного самолета
Ну мне очень дорого
миссАрфография• 08 мая в 23:03
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну мне очень дорого
Там бывают скидки
Володарка мрій• 08 мая в 23:23
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну не такий великий перелік, щоб говорити у загальному про українські бренди
Ананомчикус• 10 мая в 20:46
Ответ дляВолодарка мрій
Чер 17, Ван бай Ван, повелась на інсту, але якість погана