Капуста Маша• Изменено 08 мая 2025
Ось так от лікарі вбивають людей. Тепер теж їх ненавиджу
Мені 25 років.
Натрапила на блог дівчинки, яка хворіла раком і вже померла. Вона писала кожен день те, як себе почуває. Рідкісний вид раку знайшли вже на 4 стадії і через рік боротьби вона померла.
Це мене дуже вразило, почала цікавитись цією темою.
Я палю, маю зайву вагу. Згадала, що у мене є медстрахування з роботи.
Вирішила походити по лікарям. Так, на профілактичний огляд, який, по хорошому, треба проходити раз в рік.
Пішла до кардіолога, травматолога, гастроентеролога та до інших.
Сіла, питають, що турбує, кажу, що на профілактичний огляд.
На мене дивляться як на дуру і спілкуються в стилі ʼну і чого ти приперласьʼ
Деякі лікарі взагалі висміяли.
Ніби я безкоштовно прийшла, їм платять за цей візит (приватні клініки).
Дуже неприємно. Виходить, в лікарню треба ходити, лише коли помираєш?
Деякі лікарі взагалі висміяли.
маринабаранова• 08 мая 2025
Приблизительно так! Всегда удивляли люди- которые обожают ходить по врачам: для профилактики, или с любой ерундой. Считают - что врачи боги, и могут спасти от любой напасти)
Вчителька з мікрорайону• 08 мая 2025
Ответ дляБарвіночка
И как они дожили по вашему, до 50 лет?
Ключове - дожили. А хтось не доживає. Днями в нашому місці була новина, що 30-річна жінка померла від інсульту. Швидка не приїхала, бо думали, що нічого серйозного.
Вчителька з мікрорайону• 08 мая 2025
Ответ дляКатастрофа
Частная им не доступна?
Дорого та й у екстрених випадках все одно направлять у державну лікарню
Цукрові вишні• 08 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
О да!
Ставили страшні цементні пломби, які випадали через пару днів.
Да прям, может вам криворукий врач ставил?
Украиночка• 08 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я вам кажу.
На конкретне питання, що вас турбує, лікар хоче чути ваші скарги або відповідь що вас нічого не турбує.
Якщо ви не в змозі відповісти, то на вас так і дивитимуться.
Я двічі на рік проходжу медогляд, на вимогу роботодавця, і всі лікарі нормально це сприймають.
Распутница• 08 мая 2025
А чому всі засміяли дівчину.? Відколи це профілактичний огляд це смішно? Років 15 назад вони ще були ці огляди. Зараз немає.
А вони потрібні, бо на них можна дійсно попередити хворобу
Розвідка Маші• 08 мая 2025
А можна, будь ласка, посилання на інсту тої дівчини?
У мене у тата онко...
Барвіночка• 09 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Часто слышу истории, как что то болит, человек ходит по врачам и ничего не находят, а потом бац 4 стадия. И врачи не боги, как будто они всех воскрешают, если к ним ходить. И среди врачей так же умирают в любом возрасте. Кому суждено уйти, тот уходит.
Там все розмивчато• 11 мая 2025
Ответ дляЦветочница
Так ідіть до терапевта і попросіть направлення до онколога.
А продавець вас хоч не вбиває, бо не дай Боже ковбаса пропавша?
Доречі, прохожу раз на рік всіх лікарів, і прошу на аналізи направлення, то жоден навіть не запитав, а навіщо.
Де ви там ходите, хто зна.
Я тоже по страховке в частной клинике была. То они со страховой выжали всё по максимуму, что можно было. Заодно и меня с головы до ног обследовали )))