Капуста Маша• Изменено 08 мая 2025

Ось так от лікарі вбивають людей. Тепер теж їх ненавиджу

Мені 25 років.
Натрапила на блог дівчинки, яка хворіла раком і вже померла. Вона писала кожен день те, як себе почуває. Рідкісний вид раку знайшли вже на 4 стадії і через рік боротьби вона померла.
Це мене дуже вразило, почала цікавитись цією темою.
Я палю, маю зайву вагу. Згадала, що у мене є медстрахування з роботи.
Вирішила походити по лікарям. Так, на профілактичний огляд, який, по хорошому, треба проходити раз в рік.
Пішла до кардіолога, травматолога, гастроентеролога та до інших.
Сіла, питають, що турбує, кажу, що на профілактичний огляд.
На мене дивляться як на дуру і спілкуються в стилі ʼну і чого ти приперласьʼ
Деякі лікарі взагалі висміяли.
Ніби я безкоштовно прийшла, їм платять за цей візит (приватні клініки).
Дуже неприємно. Виходить, в лікарню треба ходити, лише коли помираєш?
Галя із Дарниці• 08 мая 2025
Як на мене до травматолога профілактично дійсно дивно, до гастроентеролога теж.
Можна було б почати з грамотного терапевта, і він би скерував куди потрібно
Туся муся• 08 мая 2025
Я когда пришла с жалобами на сердцебиение, семейная сама спросила, когда были на осмотрах и выписала направления спокойно, я даже не просила.
Суцільна зрада• 08 мая 2025
Ответ дляБарбітта
Така собі тема для троллінгу...
Чого це? Нормальна ситуація. Якщо ви не знали, то люди, які себе люблять і бережуть, періодично роблять чек ап організму🙂
Приму в дар• 08 мая 2025
Ответ дляЦветочница
Так ідіть до терапевта і попросіть направлення до онколога.
А продавець вас хоч не вбиває, бо не дай Боже ковбаса пропавша?
Доречі, прохожу раз на рік всіх лікарів, і прошу на аналізи направлення, то жоден навіть не запитав, а навіщо.
Де ви там ходите, хто зна.
Як не менше продавець цигарок вас вбиває....І продавець сала)))
Робот Вертер• 08 мая 2025
Курите и имеете лишний вес Вы, а убивают Вас врачи?
Прибираю щодня• 08 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Це ви ще в Англії не були. Тут поняття чек-ап взагалі не існує. Нічого не болить? Ну і перевірялись не треба. Знаю жінок, яким вже по 50 років, і вони тут ніколи не були у гінеколога. За їхньою логікою, навіщо, якщо нічого не болить. І навіть якщо болить - спочатку вам треба довести, що парацетамол не допомагає. А вже потім будуть шукати причини
О да!
К гінекологу в Європі попасти - це ще той квест.
Якщо кажеш, що просто чек ап, бо регулярно треба - роблять круглі очі.
Це треба щоб була якась мега проблема!
Кривая спроса• 08 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
А раптом я вже хворію, а не знаю? Або у мене 1 стадія не дай Боже?
Травматолог і профілактика? Автор , ви перестаралися
Новорічна пальма• 08 мая 2025
У подруги отец пока работал ежегодно проходил просмотр и все было ок. Через полгода после выхода на пенсию у него заболела спина. Результат - онкология почек 4 стадия.
Мизимец• 08 мая 2025
Честно говоря так оно и есть. Если что-то болит это одно а если ничего то нормально воспринимает такой визит только гинеколог и стоматолог...а все остальные глаза таращат...автор права
Царевна в уггах• 08 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
О да!
Це треба щоб була якась мега проблема!
Неправда. Можете хоть каждый день ходить. Только для чего ? Я была на прошлой неделе у гинеколога ( Бельгия ). Запись за месяц вперёд была. Она посмотрела, вагинальное УЗИ сделала. Сказала что все хорошо и через 3 года можно повторить осмотр ( если ничего не беспокоит ).
Обстановщица• 08 мая 2025
Які плани на вечір, яку срати медицину треба, нашу українську чи європейську?
Наездница• 08 мая 2025
Пришла до нового сімейного, в гос поліклініку просто заключити декларацію, бо колишня сімейні звільнилась. Без особливих скарг. Як на виписував - аналізи, УЗД трьох видів, мамографію, і купу всього іншого. Тобто від лікаря залежить.

По темі - онко буває чого завгодно. Від усього не вбереже чек-ап. Мама проходила щопівроку, якісно. Пройшла в листопаді, а в травні на УЗД знайшли пухлину печінки, 3 стадія онко. В листопаді той самий лікар робив УЗД, є фото - нічого не було. Мами немає.

Але є лікарі,яких проходити бажано - гінеколог, та ж флюшка (хоча онко на 1 стадії не покаже скоріш за все), мамографію, УЗД ОЧП. Основне хоча б
Прибираю щодня• 08 мая 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
А я не могу попасть. Финляндия. Никак. Терапевт быстро осмотрел, сказал сто с виду норм. Надо ждать чтобы стало плохо, мои жалобы недостаточны для осмотра аж самим гинекологом.
Зубачистка• 08 мая 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Неправда, не попасть, жду почти год. Дальше будем свой опыт переносить на всех и вся?
Марічка• 08 мая 2025
Не вижу смысла шляться без симптомов, особенно если страховки нет. Вот когда болит в конкретной точке, то хоть понятно где и что смотреть. А так меньше знаешь - крепче спишь.
Бандитка Сью• 08 мая 2025
А що травматолог перевіряв? Майбутні травми?
Якщо ви думаєте про своє здоров´я, потрібно кидати палити. І йти до дієтолога і скидати вагу.
Сегодня я не я• 08 мая 2025
Травматолог в списку
Сегодня я не я• 08 мая 2025
Ответ дляСуцільна зрада
І йдуть до травматолога - це найвища ступінь любові
Сегодня я не я• 08 мая 2025
Авторка пішла до травматолога профілактично і запостила тему зі страшною назвою
Катастрофа• 08 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Ви ?
Здесь не модно следить за своим здоровьем
Борець за гаманець• 08 мая 2025
Ответ дляСегодня я не я
Наложенный гипс очень эффективен для профилактики переломов
Спасу мир• 08 мая 2025
Ну психиатр не должен был смотреть на Вас как на дуру. С порога понятно что Вы к нему не просто так.
Сегодня я не я• 08 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Голову можна оминути
Катастрофа• 08 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Частная им не доступна?
Катастрофа• 08 мая 2025
Ответ дляЗубачистка
Частной совсем нет?
Барабан для дорослих• 08 мая 2025
Кстати, при совке,да,именно при таком плохом,ужасном,совке обязательно проходили ежегодно просмотры! Начиная с садика,школы,работы! И это было нормой))) а сейчас люди деньги за это платят
Синди Кроуфорд• 08 мая 2025
Як дівчину цю позицію звали?

Не Тетяна із Києва?
Сегодня я не я• 08 мая 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
І була це формальність
Частина ще памʼятає профогляди шкільні і шкільного стоматолога
Прибираю щодня• 08 мая 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
У моєї мами і досі на фабриці проф огляди обовʼязкові.
Прибираю щодня• 08 мая 2025
Ответ дляСегодня я не я
І була це формальність
О да!
Ставили страшні цементні пломби, які випадали через пару днів.